Корисна інформація

Будівництво сучасного будинку з Сіп-панелей: що необхідно знати?

Введіть ваш Email:
 

Енергоефективність сьогодні: сучасні тенденції в Україні

Для тих, хто при будівництві свого дому серйозно переймається ідеєю енергоефективності, і хоче вивчити це питання трохи краще, - ми пропонуємо ознайомитися з чудовою, детальною аналітичною статтею про різні технології енергопостачання в Україні. Тут ви знайдете  і порівняння цін на енергоносії, і аналіз різних сучасних технологій в даній сфері.

"Нова енергетика України - заміщення природного газу місцевими джерелами палива та енергії".

 

Стаття містить історію питання, забезпечена детальними графіками і прогнозами.В наш час ціни за енергоносії високі. І з кожним роком вони  тільки зростають. Наша компанія "Український дім", як експерт в SIP- панельному будівництві, рекомендує обдумано і зважено підходити до будівництва свого будинку. Адже набагато простіше реалізувати ідею "теплого будинку" ще на стадії проектування, вибору технології, і спорудження будинку, чим вирішувати питання з утепленням уже постфактум!  Як мінімум, це більш економний підхід.


 
Канадський будинок, як ще називають технологію будівництва із сіп-панелей, являється " термосом" з двох листів OSB і листа пінопласту, що вже саме по собі є "теплим рішенням". Якщо до цього ще додати грамотне складання і хорошу, сучасну систему опалювання, то Ваш будинок буде не просто теплим, він стане ще і надзвичайно економним в обслуговуванні!


 
Наприклад, ось деякі з реалізованих нами проектів індивідуальних SIP будинків за канадською технологією. З опису видно, що, використовуючи сучасні технології та грамотний підхід до будівництва, можна добитися вражаючого результату, коли опалювання будинку 76 м2 обходитиметься в 500 гривен в місяць! А великого двоповерхового будинку на 159 м2 - в 900 гривен!


 
Думайте, читайте, порівнюйте...

І якщо Вам захочеться зупинити свій вибір на канадській технології будівництва - ми будемо раді запропонувати свої послуги!
 


Ваша, будівельна компанія "Український дім"!

 

 (067) 614 23 98 или (066) 072 74 30

Читати всі статті Читати найновіше

Підпишіться на нашу розсилку статей та пропозицій!

Будівельна компанія «Український Дім»

RUUA