Корисна інформація

Будівництво сучасного будинку з Сіп-панелей: що необхідно знати?

Задати питання Читати всі статті
Введіть ваш Email:
 

Енергоефективність сьогодні: сучасні тенденції в Україні

Для тих, хто при будівництві свого дому серйозно переймається ідеєю енергоефективності, і хоче вивчити це питання трохи краще, - ми пропонуємо ознайомитися з чудовою, детальною аналітичною статтею про різні технології енергопостачання в Україні. Тут ви знайдете  і порівняння цін на енергоносії, і аналіз різних сучасних технологій в даній сфері.

"Нова енергетика України - заміщення природного газу місцевими джерелами палива та енергії".

 

Стаття містить історію питання, забезпечена детальними графіками і прогнозами.В наш час ціни за енергоносії високі. І з кожним роком вони  тільки зростають. Наша компанія "Український дім", як експерт в SIP- панельному будівництві, рекомендує обдумано і зважено підходити до будівництва свого будинку. Адже набагато простіше реалізувати ідею "теплого будинку" ще на стадії проектування, вибору технології, і спорудження будинку, чим вирішувати питання з утепленням уже постфактум!  Як мінімум, це більш економний підхід.


 
Канадський будинок, як ще називають технологію будівництва із сіп-панелей, являється " термосом" з двох листів OSB і листа пінопласту, що вже саме по собі є "теплим рішенням". Якщо до цього ще додати грамотне складання і хорошу, сучасну систему опалювання, то Ваш будинок буде не просто теплим, він стане ще і надзвичайно економним в обслуговуванні!


 
Наприклад, ось деякі з реалізованих нами проектів індивідуальних SIP будинків за канадською технологією. З опису видно, що, використовуючи сучасні технології та грамотний підхід до будівництва, можна добитися вражаючого результату, коли опалювання будинку 76 м2 обходитиметься в 500 гривен в місяць! А великого двоповерхового будинку на 159 м2 - в 900 гривен!


 
Думайте, читайте, порівнюйте...

І якщо Вам захочеться зупинити свій вибір на канадській технології будівництва - ми будемо раді запропонувати свої послуги!
 


Ваша, будівельна компанія "Український дім"!

 

 (067) 614 23 98 или (066) 072 74 30

Читати всі статті Читати найновіше

«Український Дім» - будувати легко

RUUA