Корисна інформація

Будівництво сучасного будинку з Сіп-панелей: що необхідно знати?

Введіть ваш Email:
 

Гамак як недооцінена радість домовласника: факти та поради від «Українського дому»

В нашій рубриці «Поради від «Українського дому»: цікаві ідеї та дрібниці для Вашого будинку та Саду» ми будемо писати про незвичайні, красиві, чи просто корисні предмети, речі, штучки, рішення та лайфхаки для Вашого, як це вже зрозуміло з назви, дому, котеджу, садиби, маєтку чи дачі. А також для Вашого садового простору. І почнемо з Оди гамаку!

Гамак! Це прекрасний винахід невідомого автора, який на сьогодні може грати роль не тільки об’єкту легковажного відпочинку, але й малої «архітектурної» форми Вашого саду, місця для релаксу на веранді. А основне, він стане символом,  елементом Вашого нового стилю життя, в якості щасливого власника свого дому.

 

Чудесний вплив гамака на  організм поки що не доведено, але це не викликає сумнівів у будь-якої розсудливої людини, яка хоча б одного разу спробувала в ньому лежати, валятись, їсти, сибаритствувати з книгою, чи медитувати.

 

 

гамак в садулюди в гамакахтуристы в гамаках

 

 

Одні мої знайомі завішали весь сад гамаками – різних форм та забарвлень. І у кожного є власна історія, своє походження. Є сидячий гамак для насолоди та любування сходом сонця (чи місяцем), післяобідній «лінивий», надміцний для діток (він може витримати без малого 10 грайливих, пустуючих сусідських діток!), книжний, вечірній і так далі...

 

 

хлопковый гамакдетки в гамакекружевной гамак

 


... Із соломки, бавовняний, конопляний, «рибацька сітка», «індійське каное»...

 

 

гамак-беседкагамак-вигвам

 


. ... Смугастий, в сердечках, тайський бамбуковий,  ну і просто банально помаранчевий...

 

 

полосатый гамакяркие сидячие гамаки

 


... Для стрибків, для немовлят і собачий.

 

 

гамак-сетка в домегамак для младенцасобачий гамак

 


Гамак для них – це справжній лайф-стайл. Атрибут свободи та комфорту, втілений релакс. Многоликий, що сотнями ниток сплітає воєдино фрагменти мозаїки сімейного простору. Об’єднує та примирює  з реальністю щоденного буття. Він допомагає включити фантазію. Супроводжує мирним погойдуванням політ творчої думки. Розслабляє та розчиняє щільність будь-яких напружень. Якщо світ перед очима ходить ходуном, хіба можливо його вважати НЕ сном? Хороший гамак здатен відмінити всі проблеми. Ви не знали? Значить Ви мало в ньому гойдались!!!

 


Для мене все небагато банальніше. Тривалий час гамак залишався просто епізодом з дитинства. Пригадую, як світ то підіймався, то опускався, вверх і вниз, та знову вверх. І в якусь мить мені просто захотілось залишитись в цьому "сухопутному морі" навіки. Похід в гості до друзів розбудив цей спогад.

 

Тепер і в мене є гамак. Лишень один, банально помаранчевий, зате міцний. І мій. Гості в захоплені – це ж головна прикраса в саду, який набув завершеності, певного кольорового акценту. І справа не в яскравій «плямі» на фоні зелені. Просто, сад став більш функціональним, затишним. О так, і ще – в гамак падають груші. Дуже зручно збирати кожен ранок свіжий урожай! :-)

 

 

 

4 факти про гамак, яких ви не знали:

 

  1. Гамак у  нас в генах. Він зачаївся в ланцюжку ДНК – орієнтовно десь між жабрами та винайденням першого знаряддя праці.
  2. Наше слово «гамак» походить від іспанського слова "hamaca", яке в свою чергу запозичене із мови карибських індіанців.
  3. Гамак – доволі древня штукенція. Точно не відомо наскільки, та індіанці Нового Світу використовували його в якості ліжок з давніх часів. Після відкриття Америки моряки запозичили ідею і потім розповсюдили її по всьому світу.
  4. Гамаки бувають не тільки класичні «лежачі», але й «сидячі»,  і взагалі демонструють нам надзвичайно різні форми та розміри.

 

 

обезьяна в гамаке

 

 

 

 Про що варто пам’ятати гамоководу-неофіту? Поради від «Українського дому»:

 

1) Хорошому гамаку – хороше кріплення. Якщо ви не хочете, щоб ваша попа пізнала всі несподіванки раптової зустрічі з суворою реальність, вартує подбати про надійне кріплення для свого гамака. Застрахуйте своє везіння парою надійних морських вузлів. Ось можливі варіанти:

 

как крепить гамак к стенеморской узел для крепежа гамакакрепим гамак

 

 

плетение крепежа для гамака в стиле морской пехоты США

 

 

2) Де? Не обов’язково мати в саду чи на поляні перед домом дерева, щоб повісити гамак. Є дуже багато інших методів, як можна отримати це задоволення:

 

 

гамак на перголегамак без крепежагамак на перголе

 

 

... Чи ось – прямо в кімнаті...

 

 

гамак в домегамак в комнатегамак в мансарде

 

 

...Чи на веранді...

 

 

 гамак на верандегамак на белой верандегамак на веранде дома

 

 

3) Застібка! Особисто наш головний лайфхак в тому, щоб пришити до гамака блискавку (тоді він стане схожий на спальний мішок). Відповідно, в ньому можна сміливо задрімати в обід, не ризикуючи перекинутись на траву. І навіть можна повноцінно спати теплими літніми ночами не травмуючи себе контактом з землею, чи самою ідеєю з нею раптово зіштовхнутись. А спати між Небом та Землею під зорями – це абсолютно особливе задоволення!!!

 

4) Кишені! Вибирайте гамак з кишенями, або хоча б з однією. А ще краще – з двох сторін, симетрично. Насправді, це дуже зручно – є куди покласти книжку, якщо набридло читати, а вставати і нести її на стіл не хочеться, ліньки. Є куди засунути пляшку з водою, телефон, чи скласти корисні дрібниці.

 

5) Егоїзм. І остання, найважливіша порада. Один гамак – це дуже егоїстично! Аде будуть відпочивати Ваші  гості та домашні тварини?

 

 

 

Тут могла би бути реклама якогось магазину, в асортименті якого є гамаки, та її нема! Ми – компанія «Український дім», і ми не плетемо гамаки,  і навіть не продаємо їх.  Все набагато цікавіше – ми будуємо енергоефективні будинки.  В їх саду можна повісити таку славну річ як гамак.

 

Якщо Вам це також цікаво – пишіть нам, дзвоніть нам, або читайте наші статті далі. Також нас можна побачити і почути тут.

 

 

 А якщо Ви вже зовсім визріли – то замовляйте персональний і абсолютно безплатний розрахунок вартості побудови власного будинку за будь-яким проектом. Ми будуємо як найменші будинки із  sip панелей, так і великі маєтки та котеджі  за канадською технологією.

 

Читати всі статті Читати найновіше

Підпишіться на нашу розсилку статей та пропозицій!

Будівельна компанія «Український Дім»

RUUA