Корисна інформація

Будівництво сучасного будинку з Сіп-панелей: що необхідно знати?

Введіть ваш Email:
 

Скандинавський стиль фасаду для Вашого канадського будинку із сіп-панелей. Строгий, але прекрасний північний екстер'єр.

У нашому попередньому матеріалі ми вже давали поради по вибору і оформленню фасаду будинку із сіп-панелей. Давайте тепер розглянемо такий чудовий стиль екстер'єру для Вашого будинку, як скандинавський.

Родом цей стиль, як неважко здогадатися, з північної Європи. Разом з тим, він надихає дизайнерів та домовласників з усього світу.

 

Лаконічно, просто, вишукано. Ось основні характеристики цього стилю.

 

дом в скандинавском стиле

 

Якщо Вам близький великий, об’ємний, світлий простір, високі стелі, панорамні вікна та легкі, ненав'язливі інтер'єри - то придивіться саме до скандинавського стилю!

 

Матеріал фасаду.

 

Якщо говорити саме про фасад, то головне в екстер'єрі скандинавського стилю - це контраст! Як Ви пам'ятаєте (ми неодноразово згадували про це в інших наших статтях), для канадського будинку з сіп-панелей можна використати абсолютно будь-яку техніку виконання та матеріал для облицювання фасаду. Тому просто подивіться на фото, виберіть, що до вподоби, і спробуйте втілити! Підійде темне і світле плоске дерево (проекспериментуйте з напрямком викладання дощок!), штукатурка (краще пофарбована у світлі тони), декоративні панелі геометричних форм, блок-хаус, декоративна цегла (краще зафарбувати її у білий колір).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Форма фасаду.

 

Геометрія, геометрія, і ще раз геометрія! І не забувайте про доволі стрімкі схили даху. В нашому кліматі, як і в скандинавському, така крівля має сенс – зими з великими снігопадами все ще не рідкість!

 


А в просторі, що утворився, під дахом можна влаштувати прекрасну мансарду, яка служитиме просторою спальнею, або світлим кабінетом в еко-стилі. Якщо забезпечити таке приміщення достатньою кількістю вікон, а можливо, ще й каміном, то це додасть автентичності та шарму, підкреслить скандинавський стиль. Також з'явиться можливість вечорами милуватися високими ясними зимовими зорями, затишно закутуватись в плед біля живого вогню!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вікна.

 

На всю стіну, панорамні, або просто великі!
І тут застосуйте принцип контрасту. Якщо фасад світлий - то вікна краще зробити темними  і навпаки.

 

Енергоефективність.

 

Філософія скандинавського стилю найкращим чином поєднується з канадською технологією будівництва із сіп панелей, адже їхня  основна задача - енергозбереження. На скандинавських будинках доволі часто можна побачити панелі сонячних батарей (іноді вони досягають розміру цілого даху!). Канадські sip будинки настільки енергоефективні, що в США їх власники навіть мають пільги на податки за екологічність, оскільки вони економлять ресурси нашої планети.

 

 

Все більше прихильників  скандинавського стилю з’являється в Україні, також як і канадської технології будівництва із сіп панелей.

Компанія "Український дім" із задоволенням побудує sip будинок для Вас за будь-яким проектом (ескізний проект ми робимо безкоштовно) і у будь-якому стилі!

 

Розрахуйте попередню вартість будинку згідно ваших параметрів прямо зараз!

 

 

 

Читати всі статті Читати найновіше

Підпишіться на нашу розсилку статей та пропозицій!

Будівельна компанія «Український Дім»

RUUA