Корисна інформація

Будівництво сучасного будинку з Сіп-панелей: що необхідно знати?

Задати питання Читати всі статті
Введіть ваш Email:
 

Середземноморський фасад для канадського будинку! 10 порад по екстер'єру власного будинку з сіп-панелей.

Ми продовжуємо нашу рубрику про різні стилі фасадів. В них можна легко "вдягнути" Ваш новий канадський будинок від "Українського дому". Від північної скандинавської чіткості ліній і контрастів плавно перейдемо до м'яких обрисів південно-європейської архітектури.

Середземноморський стиль екстер'єру будинків - це Південь і море. І цим все сказано. Спекотний клімат і велика кількість сонця змусили жителів Середземномор'я будувати невисокі приземкуваті будинки з каменю і саманових блоків, які добре утримували прохолоду всередині будинку. З великою кількістю тіньових зон, двориків, затишних закутків і терас.


Якщо Ви подивитеся на фасад типового грецького будинку, то виявите, що він часто нагадує спіраль,  неначе закручується сам в себе. Схоже на морську раковину, що прагне зберегти затишок, прохолоду і усамітнення. Спіральні сходи, що йдуть від входу і до самого плескатого даху, тільки підкреслюють цю схожість. Сам дах, як місце вечірнього відпочинку, зазвичай оснащений яскравими перголами для рослин, що в’ються.


Самі фасади – світлі та округлі. Прикрашені мозаїкою, простими геометричними рисунками, або просто білого кольору. Дивлячись на такий фасад відразу пригадуєш, що Греція - батьківщина Арістотеля і Сократа, колиска геометрії і філософії.


дом в Грециигреческий стиль дома

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

Якщо Вам подобається південний стиль, але такі м'які, в чомусь навіть абстрактні, форми не до душі - зверніться до іншої частини Середземномор'я - до Італії.


Італійські фасади більш традиційні, тяжіють до кубічної форми і часто прикрашені круговою верандою з спокійним затінком, або декількома бічними терасами, щоб у будь-який пору дня можна було сховатись від спекотного надокучливого сонця. Матеріали обробки фасаду - тепліших відтінків - це дикий камінь, пісковик, дерево та черепиця теракотового кольору.

 

дом в итальянском стилесредиземноморский стиль

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо Ви зважилися в нашому українському кліматі на те, щоб побудувати будинок в середземноморському стилі (чи хоч би надати його фасаду деякі риси південної архітектури), то це цілком реально. СІП-панельний (чи просто sip) будинок за канадською технологією можна побудувати згідно будь-якого проекту. Технологія має необхідну гнучкість в сенсі конструкцій. Так що, будуючи sip будинок можна і треба експериментувати та випробовувати найрізноманітніші стилі.


Отже, якщо Ви маєте намір побудувати свій канадський будинок в середземноморському стилі, пам'ятаєте про 10 обов'язкових елементів:


1. Арки.


Вони можуть бути як у вхідній зоні, так і всередині будинку. Як справжні, так і фальш-арки - у формі ніш, утоплених у фасад. Але їх наявність - невід’ємна частина стилю.

 

вход в греческий домкрыльцо греческого дома

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


2. Світлий фасад.


Сліпуче білий, або кремовий. Якщо використовуєте камінь - то тільки натуральні, природні відтінки.

 

греческий фасадитальянский фасад

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Облицювання фасаду натуральними матеріалами.


Диким каменем, пісковиком, або їх замінниками. Або штукатурка та забарвлення у білий колір.
З канадським будинком з сіп-панелей від "Українського дому" у Вас ні в тому, ні в іншому випадку не виникне проблем, оскільки зовнішні стіни такого будинку вже відразу після зведення готові до облаштування будь-якого фасаду, без додаткової підготовки.

 


4. Яскраві акценти на фасаді.


Сині або червоні - як в грецькому стилі, або темні чи теракотові - для італійського. Це можуть бути віконниці, двері, перила, оклади вікон і так далі.

 

яркие акценты на фасаде греческого домафасад греческого дома

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


5. Деяка еклектика в лініях фасаду..


Поєднання жорстких геометричних, і м'яких (немов змащених, таких, що розтеклися на сонці) ліній у виді фасаду.

 

дома в Греции

 


6. Плоска дах-веранда або тераса навколо будинку. 


Тераса крита або відкрита - на Ваш смак. Черепиця чи керамічна металочерепиця, але обов'язково теплих тонів.

 


7. Внутрішній дворик-патіо.


Тут  можна розслаблено відпочити в тиші і прохолоді в гарячий літній день. З невеликим фонтанчиком, або маленьким декоративним басейном. І обов'язково - рослини в керамічних горщиках (яскравих кольорових або натуральних забарвлень).
Такий дворик може бути у вигляді критої галереї між двома крилами будинку, а може природно виникнути в силу П-подібної конструкції самого sip будинку.

 

внутренний дворик в средиземноморском доме

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


8. Дерев'яні віконниці.


Обов'язково яскраві - сині, червоні, зелені або білі (рідше). Окрім неймовірного декоративного ефекту вони можуть бути цілком практичні в гарячий український день на вікнах з південного боку будинку. Або ж увечері замінювати собою традиційні текстильні штори, щоб захистити Вас від небажаних поглядів з вулиці.

 

красные ставнисиние ставни

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


9. Керамічний декор.


Середземноморський стиль любить керамічні елементи. Це може бути як ціле полотно мозаїки на фасаді зі зображенням епічної битви минулого, так і просто парочка ненав'язливих аксесуарів -  теракотові квіткові горщики, прикраса битою візерунчастою плиткою східців, вікон. Мозаїкою також можна викласти підлогу у внутрішньому дворику або при вході.

 

украшение крыльца греческого домагреческая мозаика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


10. Квіти.


Їх повинно бути багато. У горщиках, і на клумбах навколо будинку, на фасаді. Багато живих, квітучих рослин - невід’ємна частина гармонійного екстер'єру будинку в середземноморському стилі.

 

цветной фасад греческого домацветы в греческом доме

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо Ви запланували реалізувати такий, або інший стиль фасаду для свого канадського дому з сип-панелей - компанія "Український дім" з радістю Вам допоможе. Ми - сім'я і команда з талановитих будівельників, дизайнерів, інженерів і спеціалістів по ландшафтному дизайну, які втілюють в життя мрії українських сімей про затишний простір власного будинку.


Подивіться скільки коштуватиме будівництво Вашого будинку з нами.

 

Зв'яжіться з нами або подивіться на нас в соціальних мережах.

 

Читати всі статті Читати найновіше

«Український Дім» - будувати легко

RUUA