Корисна інформація

Будівництво сучасного будинку з Сіп-панелей: що необхідно знати?

Задати питання
Ім`я:
Телефон:
E-mail:
Повідомлення:
Зручний спосіб зв'язку:
Задати питання Читати всі статті
Введіть ваш Email:
 

Швидке будівництво канадського будинку з сіп панелей - відеоанімація

Хочете знати, як компанія "Український дім" будує канадські будинки з сіп панелей по усій Україні? Подивіться цю анімацію.

Будівництво будинків з сіп панелей на сьогоднішній день - один з найсучасніших і швидких способів зведення самого різного житла. Канадська технологія будівництва з sip дозволяє побудувати все що завгодно: зручний і комфортний міський будинок, заміський котедж. А також - дачні будиночки, садові будиночки і навіть лазні!

 

Ще одним важливим аргументом є те, що SIP будинки енергоефективні -  це найбільш тепла та оптимальна технологія по співвідношенню ціна / якість  з доступних технологій на ринку України. (Тобто Ви можете бути впевнені, що гроші, вкладені у будівництво канадського будинку з сіп панелей окупляться сторицею - малими рахунками за опалювання. А в  ситуації постійного зростання цін на енергоносії це дуже важливо!).


 
Наші клієнти, на першому етапі співпраці, так як ще не стикалися з цією технологією будівництва будинків, часто запитують: "З чого зводити будинок дешевше і краще"? чи "Окі. Ми будуємо дім з вашою компанією. Як саме це відбуватиметься"? і "Скільки часу займе будівництво"?Технологія сіп будівництва - це швидка технологія. Будинок можна побудувати за 2-3-4 місяці. Багато залежить від проекту, розмірів дому і термінів оформлення документів на будівництво. Зазвичай, середня цифра - це 2-3 місяці. Йдеться про комплектацію "будинок під ключ" з підведеними комунікаціями та готовим зовнішнім та  внутрішнім облицюванням.  Якщо Ви вибираєте будівництво до іншої міри готовності, то це, звичайно, ще швидше.


 
З нашої статті "Етапи будівництва сучасного канадського будинку з сіп панелей" Ви можете дізнатись, які бувають типи готовності sip будинку. Наша компанія керується девізом "Зводимо будинок від фундаменту до даху"! В цьому випадку Ви можете бути впевнені в узгодженості усіх дій та  якості отриманого результату - власного дому.Ви можете подивитися просту анімацію про те, як будується будинок з сіп панелей. Звичайно, існують варіанти, що залежать від того проекту, який ви вибрали. (На сайті Ви можете вибрати для себе потрібний проект і наш архітектор допоможе адаптувати його безкоштовно!)


 
Будемо раді допомогти Вам та Вашій сім'ї побудувати свій власний красивий, теплий, енергоефективний будинок!
 
 


Ваш, "Український дім"
 


Подзвоніть, і ми відповімо на будь-які питання:


+38 (066) 321-22-11

 

 

 

 

Читати всі статті Читати найновіше

«Український Дім» - будувати легко

RUUA