Відео Питання-Відповідь

Відповіді на поширені запитання стосовно sip-панельного будівництва від експертів компанії «Український Дім»

Що таке холодна покрівля у канадському будинку з сіп панелей? Як вона виглядає і в чому її особливість?: ответ на вопрос по сип-панельному строительству

При плануванні будівництва одноповерхового канадського будинку з сіп панелей, в якому є хоча б один повноцінний поверх (НЕ мансарда) нас часто запитують замовники, який конструктив вибрати - "холодну покрівлю" або тепле горище? І в чому різниця? У цьому відео ми відповідаємо на це поширене питання, а також, як завжди, сконцентруємося на питанні економії при будівництві свого будинку за канадською технологією.

Едуард Авзалов, директор будівельної компанії "Український дім":

 

Ми зараз знаходимося на горищі побудованого житлового будинку з сіп панелей, це один з практично готових sip будинків, який наша будівельна компанія "Український дім" побудувала у Дніпрі. Ви можете подивитися більше фото цього будинку в нашому портфоліо на сторінці "Дім на горі в Дніпропетровську".

 

У ньому закінчуються зараз оздоблювальні роботи. Але сюди ми забралися, щоб показати підхід до покрівель в канадських будинках, де є повноцінний поверх. Тобто не важно це одноповерховий будинок, або двоповерховий будинок, але якщо є повноцінний поверх, то, як правило, немає сенсу утеплювати покрівлю, але є сенс утеплювати перекриття, як це зроблено в цьому будинку.

 

Тут перекриття горищне, на якому ми зараз стоїмо, воно зроблено з сіп панелей, а покрівля холодна. Що значить холодна? Це означає, що тут кроквяна система, тут є гидробарьер, є контррейки, обрешетка, яку ми зараз не бачимо, і покрівельне покриття, в даному випадку металочерепиця. Ще не встановлена прошивка і водосточка.

 

Це приміщення може бути використано для розведення комунікації, як, Ви бачите, це зроблено в цьому будинку. А також - для зберігання якихось речей, які не бояться морозу.

 

Якщо покрівля скатна, то її площа значно більша за площу самого перекриття, і це не має сенсу робити з фінансових міркувань. І чим більше кут покрівлі, тим це твердження більш справедливо. І тому економічно вигідно утеплювати перекриття, а не покрівлю. Тому така покрівля і називається - "холодної", тобто без утеплення.

 

 

Якщо у вас є бажання побудувати свій власний будинок за канадською технологією СІП, компанія "Український дім" підкаже:

 

 

 

Телефонуйте:

 

(067) 614 23 98
(066) 072 74 30

 

Пишіть:
ukr-dom@ukr-dom.com.ua  

 

Читайте наші експертні статті про будівництво за канадською технологією з сіп панелей в Україні!

Смотреть все видео-ответы

«Український Дім» - будувати легко

RUUA