Збудовані об’єкти

Наші готові будинки з сіп панелей

Компанія "Український дім" побудує для Вас канадський будинок з сіп панелей за будь-яким проектом та будь-якого метражу. На цій сторінці представлені наші готові об’єкти - це sip будинки, які ми вже побудували в тій чи іншій частині України.

Об’єкт SIP будинок для моряка у Маріуполі

Большой одноэтажный дом с отделкой цокольным сайдингом на готовом фундаменте по канадской технологии для моряка и его семьи.


дом из сип панелей для моряка в Мариуполе

Локация: г. Мариуполь, Донецкая область
Этажность: одноэтажный дом классической формы с гаражом, террасами и крыльцом
Площадь полов: 186 м2  + 36 м2 террасы + 32 м2 гараж
Фундамент: бетонный
Материал полов и стен: сип панели 
Материал кровли: металлочерепица
Комплектация: "Дом под ключ"
Проект: индивидуальный
Год и месяц начала строительства: декабрь 2016
Год и месяц окончания строительства: сентябрь 2017

 

 

Этот просторный коттедж для постоянного проживания компания "Украинский дом" построила в Мариуполе на готовом бетонном фундаменте. 

 

Отделка выполнена долговечными декоративными фасадными панелями двух цветов - темными для цоколя и светлыми для остальной части фасада.

 

В доме две просторные террасы - с фасадной части дома и со стороны внутреннего дворика, и огромный гараж.

 

В этом sip доме смонтировано уже привычное для нас электроотопление на инверторных кондиционерах и керамических панелях, а также система принудительной вентиляции с рекуперацией.

 

(Если Вам хочется узнать больше о том, какой тип отопления оптимален в Украине для дома из сип панелей - прочтите эти наши статьи - "Что такое теплый дом? Как правильно спроектировать систему отопления своего дома и платить за отопление меньше? 3 способа", а также: "Концепция "теплого дома" как способ платить меньше за отопление")

 

Бригадиром постройки выступил Леонид Доценко (на фото). 

 

Хозяева остались очень довольны готовым результатом.

 

В скором времени мы выложим фото внутренней отделки этого замечательного дома - следите за обновлениями на нашем сайте!

Кращі з проектів будинків за канадською технологією наявны в нашій колекції, яка постійно поповнюється та містить окрім самого проекту вже готовий актуальний розрахунок його вартості!


Використовуючи сіп панелі в будівництві, Ви також можете застосувати абсолютно будь-яку фасадну обробку, та внутрішню обробку без особливих зусиль й додаткових тимчасових та фінансових витрат.


На цій сторінці представлені наші готові об’єкти - це sip будинки, які ми вже побудували в тій чи іншій частині України. Для нас це - своєрідне портфоліо, для Вас - орієнтир того, як ми будуємо. Крім того, на прикладі цих будинків Ви можете наочно побачити:


01.Як саме може бути перетворений початковий ескізний проект за бажанням замовника, з внесенням його індивідуальних побажань. І як він виглядає в результаті, у вигляді готового будинку. (Сам проект і всі зміни в нього "під Вас" ми робимо безкоштовно).

02.Як виглядає будівельний майданчик при використанні канадської технології.

03.Як виглядає sip будинок різного ступеня готовності.

04.Які матеріали і типи фундаментів ми використовуємо крім сіп панелей.


Важливо також, що ці будинки можна використовувати в якості зразка. Оскільки вони вже побудовані, їхній кошторис достаменно відомий. Ви можете замовити будівництво такого самого будинку!


А також, у вас завжди залишається варіант замовити собі будинок з сіп панелей за індивідуальними параметрами, досить заповнити невеличку форму попереднього розрахунку вартості.

Будівельна компанія «Український Дім»

RUUA