Корисна інформація

Будівництво сучасного будинку з Сіп-панелей: що необхідно знати?

Введіть ваш Email:
 

Як зекономити під час будівництва канадського будинку? Наш досвід.

Аби витратити менше грошей на будівництво, ми, компанія «Український дім», пропонуємо Вам дотримуватися наступного алгоритму дій. Цей підхід засновано на нашому досвіді складання не одного десятка різноманітних кошторисів на зведення індивідуальних будинків, а також на досвіді наших клієнтів.

 

Етап 1. Вам потрібно конкретизувати Ваші потреби.

 

• Площа майбутнього SIP будинку?


• Кількість поверхів?


• Конфігурація будинку?


• Кількість кімнат?


• Як будинок буде використовуватися, для чого він призначений, хто в ньому житиме?


• Яка ситуація на ділянці з водою, електрикою, газом та каналізацією?


• В якому стилі Ви хочете зробити оздоблення будинку ззовні?

 

 

 

Етап 2. Обрати проект.


Сьогодні існує велика кількість сайтів готових проектів, до яких Ви можете звернутися. Окрім того, найкращі проекти будинків з сіп-панелей доступні у спеціальному розділі нашого сайту.

 

Над цими проектами працювали професійні архітектори, і це дає гарантію, що Ви отримаєте зручний та гарний будинок, а не плід власної архітектурної творчості, який засмучуватиме Вас усе життя.


До обраного проекту ми можемо, у розумних межах, внести зміни планування та зовнішнього оздоблення. (Компанія «Український дім» робить це безкоштовно!). В результаті отримуємо ескізний проект Вашого майбутнього будинку.

 

 

Етап 3. «Вписатися» в бюджет.

 

Може так трапитися, що вартість Будинку Вашої Мрії більша за бюджет, який Ви маєте намір витратити. В такому разі ми рекомендуємо:

 1.    Відкладіть усі другорядні речі, які можна зробити згодом: гараж, сауна,          коштовна огорожа, тощо.
2.    Зробіть скромне внутрішнє оздоблення: раз на декілька років все одно робити ремонт!
3.    Найпростіший спосіб: зменшити площу будинку.
4.    Дуже часто ми стикаємося з ситуацією, коли люди прекрасно живуть в квартирі площею 70 м2, а хочуть звести будинок на 120 м2. Ми вважаємо, що, по-перше, краще сьогодні переїхати до будинку меншої площі та радіти життю, ніж на роки загрузнути у будівництві грандіозного довгобуду – і гроші витрачено, і життя немає. По-друге, кожен квадратний метр потрібно опалювати та прибирати. По-третє, квадратний метр у квартирі – не те ж саме, що квадратний метр у будинку. Сучасні планування дають більше простору та світла. Крім того, у будинку є прибудинкова територія, яка робить Ваш суб’єктивний простір набагато більшим! Краще за рахунок економії звести будинок з верандою, де у теплу пору Ви проводитиме 70% часу. По-четверте, якщо проаналізувати потреби, то виявляється, що й 90 кв.м. «з головою» вистачає для родини з чотирьох осіб. На сьогодні будівельні технології є такими, що Ви завжди матимете змогу добудувати додаткову площу згодом (читайте найближчим часом у нашому блозі матеріал про фундамент на палях).
5.    Змініть конфігурацію будинку: двоповерховий будинок є на 20% дешевшим за одноповерховий, за однієї й тієї ж площі.
6.    Встановіть сучасне електричне опалення, яке зменшує витрати на обслуговування будинку та не потребує котельної: це одразу зекономить 5 кв.м. у грошовому еквіваленті.
7.    Зменшіть висоту стель.
8.    Можна зекономити і на якості матеріалів, але це слід робити з розумінням того, як зміниться якість Вашого майбутнього будинку. Тут потрібно вивчати кожну конкретну ситуацію окремо. Зв’яжіться з нашими експертами, щоб уточнити це питання.

 

Зазвичай, коли говорять про економію під час зведення канадського, чи будь якого іншого, будинку, розмірковують надто прямо та, майже завжди, припускають, що на будівництво було або буде витрачено менше коштів. Але такий підхід є вельми обмеженим! Окрім грошей замовник витрачає на будівництво свої сили та час. Це важливий ресурс, який, часто й густо, є так само еквівалентним грошам.

 

Ще однією дуже розповсюдженою помилкою є те, що замовник забуває про те, що бюджет будівництва складається не тільки зі зведення власне Будинку.

 

Під час зведення SIP будинку Вам також необхідно:

•    Отримати усі потрібні дозволи на будівництво та відповідну документацію  (вода, газопостачання, електрика);
•    Підвести до будинку всі ці комунікації;
•    Зробити каналізацію;
•    Встановити паркан;
•    Спланувати та побудувати заїзд та доріжки.

 

Вдалого Вам будівництва та затишних будинків!

 

Завжди Ваша, компанія «Український дім»

 

(067) 614 23 98 або (066) 072 74 30

Читати всі статті Читати найновіше

Підпишіться на нашу розсилку статей та пропозицій!

Будівельна компанія «Український Дім»

RUUA