Корисна інформація

Будівництво сучасного будинку з Сіп-панелей: що необхідно знати?

Задати питання Читати всі статті
Введіть ваш Email:
 

Поради з вибору та оформлення фасаду для свого будинку із сіп-панелей

Питання фасадного оздоблення свого дому нерідко залишають "на потім", коли будинок вже буде дороблений. І даремно! На наш погляд, цим питанням можна, і варто задаватися вже на етапі проектування sip будинку. Тим паче, що це так цікаво! Ну, а "Український дім" допоможе розібратися у великій кількості інформації по даній темі!

Сучасні 3d-технології  роблять візуалізацію фасаду майбутнього будинку простою та доступною. Таку візуалізацію Вам зробить будь-яка компанія, що займається розробкою ескізних проектів. До речі, ми це робимо безкоштовно! А це означає, що можна багато разів " переодягати" свій дім на комп'ютері, перш ніж Ви зважитесь, нарешті, зупинитися на одному із стильових варіантів.

 

дом из сип панелейстарая избушкасмешной дом норка

 

 

Чому це так важливо, визначитися із стилем фасаду для свого дому?

 

Подивіться на будинки навкруги. Серед них часто можна спостерігати таку картину - кам'яний " палац" (який обійшовся власникам в кругленьку суму), оточений повним різнобоєм матеріалів, кольорів, форм. Зелена огорожа з профнастилу, зсередини "декорований" деревом, що залишилося від спорудження клуні. Чи сучасний фасад, в поєднанні із застарілою сільською формою ганку, і крихітним бетонним балкончиком, що безглуздо стирчить на фасаді. У таких конструкціях немає єдиного стилю, тому вони не виглядають гармонійно і "ріжуть око" глядача.

 

уродливый домнекрасивый дом

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Це відбувається тому, що немає цілісного бачення кінцевого результату. Не вибраний загальний стиль споруди.

 

 

Звичайно, Вам може сподобатися " бітумка" з останньої колекції відомого виробника, огорожа "як у сусіда навпроти", і "ці дерев'яні штуки на фасаді, як у будинку у наших друзів". Але, зрештою, звалювати усе це в купу і реалізовувати в одному проекті – далеко не найкраще рішення.


 
Якщо усі ці елементи поєднати в одному будинку - це не виглядатиме гармонійно. Не можна брати окремий елемент, що сподобався, висмикуючи його із загальної картини, зі стильового контексту. Але, це саме та ситуація, в яку часто потрапляють навіть ті люди, що мають відмінний смак.


 
Який же вихід? Спочатку чітко визначитися із стилем майбутнього будинку та його фасадом!
 


Вибираючи з величезної різноманітності українських і західних стильових рішень, - як традиційних, так і сучасних, опирайтеся на свій теперішній спосіб життя, на історію свого роду, не забуваючи врахувати побажання усіх членів сім'ї!


 
Комусь подобається англійська класична стриманість, хтось прихильник будинку в стилі "альпійського шале", або імітації української " мазанки" під очеретяним дахом. Смаки можуть бути найрізноманітнішими, але якщо проект спорудження будинку реалізований добре, і усі елементи витримані в єдиному стилі - такий будинок і фасад відразу звертають на себе увагу, незалежно від того, - чи дачний це будиночок на 50 м2, або маєток в класичному стилі на 300 м2.

 

скандинавский стиль фасад дома

 

Скандинавський стиль фасаду

 

английский стиль фасада дома

 

Англійський стиль фасаду

 

американский стиль фасада

 

Американський стиль фасаду

 

русский стиль фасада

 

Російський стиль фасаду

 

европейский коттедж

 

Європейський стиль фасаду

 

южноевропейский стиль фасада

 

Південно - європейський чи Середземноморський стиль фасаду

 

фасад дома в стиле модерн

 

Фасад будинку в стилі " модерн"

 

Ще один важливий момент - кожен стиль фасаду вимагає використання своїх особливих елементів. Це може  бути дерев’яне оздоблення, шпроси на вікнах, декоративні балкончики. Наша порада - не варто економити на цих деталях декорування фасаду. Інакше, спочатку вибраний та візуально оформлений на комп'ютері стиль може виродитися в пародію на самого себе. І, в результаті, ми отримуємо ситуацію, коли "фасад мрії" перетворюється на звичайний будинок, позбавлений колориту і завершеності. На жаль, таку ситуацію ми спостерігаємо досить часто при взаємодії із замовниками.По-можливості, такої ситуації краще уникати. Якщо бюджет не дозволяє, краще вибрати фасад в стилі мінімалізм, який вимагає мінімум декоративних елементів.


 
Вивчайте питання оформлення фасаду, читайте, дивіться фото і картинки в Інтернеті про вдалі фасадні рішення, і повертайтеся знову до наших статей. Адже це тільки 1-а стаття з цілої серії,  що присвячена фасадним рішенням.


 
До речі, деякі цікаві професійні фасади можна "підглянути" на нашій сторіночці "Ескізні Проекти для будинків із сіп-панелей".


 
Ваш, "Український дім".


 
P.S.: Читайте також інші статті цієї серії :


- " Скандинавський стиль фасаду для Вашого канадського будинку із сіп-панелей. Строгий, але прекрасний північний екстер'єр ".


- " Середземноморський фасад для канадського будинку! 10 порад по екстер'єру власного будинку з сіп-панелей ".

 

 

Читати всі статті Читати найновіше

«Український Дім» - будувати легко

RUUA