Корисна інформація

Будівництво сучасного будинку з Сіп-панелей: що необхідно знати?

Задати питання Читати всі статті
Введіть ваш Email:
 

Для чого потрібна система "розумного будинку" у канадському домі з сіп панелей?

"Розумний дім" - навіщо, для кого і в якій ситуації? Чи не марнотратство це? Вірішуйте самі після ознайомлення з цим досить детальним оглядом можливих сценарієв використання технологій розумного будинку у домах з сіп панелей.

«Український Дім» вже розповідав про те, "Що таке «розумний дім» і хто може собі його дозволити?".  На цей раз ми розглянемо складові «розумних будинків» більш детально. 

 

Базовий набір системи "Розумний будинок"

 

Iснують базові набори для «розумних будинків». Їх може дозволити собі кожен, хто хоче спростити свій житловий простір, зробити його більш ергономічним, зручним і трішечки футуристичним. Мінімальний набір підходить для канадського будинку будь-якої площі. Його великою перевагою є невисока вартість — ціни на набори «розумних будинків» стартують з 100$. Друга його перевага — простота використання.

 

Комплект розумного будинку від Xiaomi

 

 

SwannOne Smart Home Control Kit

 

 

Broadlink

 

 

Коплектація базових наборів «розумного будинку» для будинку з sip панелей

 

У базовий набір «розумного будинку» завжди входить контролер, він же шлюз. Цей прилад потрібен для об’єднання і синхронізації усіх розумних приладів разом. Шлюз отримує від них сигнал, обробляє і ретранслює його. До нього підключається смартфон зі спеціальним програмним забезпеченням і, по суті, управління механізмами і сценаріями відбувається за схемою «смартфон — шлюз — «розумні прилади». Деякі контролери приймають сигнали тільки від приладів своєї фірми, а деякі підтримують обладнання інших брендів. Цю інформацію необхідно уточнювати у виробника відразу при виборі бренду, якщо в майбутньому ви плануєте поповнювати свій sip будинок технікою «з інтелектом».

 

Шлюз у системі розумний будинок ORVIBO AllOne R1

 

 

Vera Lite

 

 

Xiaomi Mi Cube Magic Smart Controller

 

 

Далі, в базовий набір «розумного будинку» часто входить одна або кілька «розумних» розеток. Вони встановлюються в стандартну штепсельну розетку або приєднуються до подовжувача. Вони виступають над стандартною розеткою всього на кілька сантиметрів і не зіпсують дизайн. «Розумні» розетки контролюють енергоспоживання і можуть вимкнути прилад, якщо зафіксують надмірне напруження. За допомогою такої розетки практично кожен домашній пристрій може стати «розумним». Це вірне рішення для тих, хто не хоче купувати нове «розумне» обладнання окремо.

 

Розумна розетка Fibaro Wall Plug FGWPF-102

 

 

Розумна розетка REDMOND SkyPort 100S

 

 

Датчики у системі розумного канадського будинку

 

Ще однією складовою «розумного будинку» є датчики. Наприклад, датчики руху. Вони потрібні для відстеження руху в sip будинку і включення/виключення світла, сигналізації, опалення та іншого. Також існують датчики стеження за температурою. Відповідно налаштовані, вони здатні підтримувати її в необхідному господареві діапазоні або знижувати її, коли вдома нікого немає. Датчики газу, води і диму стежать за безпекою, сигналізують про потенційну загрозу і перекривають канали, якщо фіксують, що показники перевищили норму.

 

Датчик Fibaro Motion Sensor FGMS-001

 

 

Комунікація техніки з господарем відбувається за допомогою програми на смартфоні. Для цього він повинен бути підключеним до Інтернету якомога частіше.

 

Для нормальної роботи системи розумний будинок вам потрібен постійний інтернет-зв'язок

 

 

Програмне забезпечення для смартфона і ноутбука — невід’ємна частина будь-якого «розумного будинку». Саме з його допомогою ви встановлюєте бажані налаштування і обмеження. На «розумних» приладах часто немає ні дисплеїв, ні навіть кнопок управління. Деякі типи контролерів люкс-класу мають тач-скрін.

 

Виробники «розумної» техніки пам’ятають, що їхня продукція повинна бути не тільки функціональною, але і естетично привабливою, щоб вписатися в sip будинок з будь-яким інтер’єром. Деякі дизайнерські рішення зачаровують своєю простотою і красою.

 

 

 

 

 

Сценарії «розумного будинку» в будинку з сіп панелей

 

Найприємніше в системі «розумний будинок» це те, що ви можете налаштувати індивідуальний сценарій його роботи і, при необхідності, змінювати його. Пропонуємо вашій увазі деякі з популярних сценаріїв, які можна встановити на базовому комплекті «розумного будинку» в вашому домі за канадською технологією. 

 

1. Проти злодіїв.

 

Система розумного будинку як захист від злодіїв

 

 

Встановлені біля вхідної двері датчики руху реагують на найменші зміни, коли вас немає вдома. Вони включать сирену, включать освітлення у всьому будинку, одразу сповістять вас про можливу небезпеку через програму на смартфоні. Крім того, в будинку за канадською технологією під ключ можна налаштувати видимість, ніби вдома хтось є, навіть якщо ви від’їжджаєте надовго. Радіо, телевізор і світло можуть бути включені вами з будь-якої точки земної кулі, за допомогою натискання однієї кнопки на смартфоні. Техніка може включатися і виключатися за заданим розкладом. 

 

2. Для родини з дітьми.

 

Розумний будинок для родини з дітьми

 

 

Коли немає бажання будити сплячу дитину, грюкаючи дверима, ви можете вимкнути або приглушити світло в його кімнаті, залишаючись у своїй кімнаті.

Вимкнувши «розумні» розетки, ви можете не хвилюватися, що малюк засуне в них пальці або якісь предмети. «Розумні» камери відеоспостереження дозволять вам дивитись за дитиною, якщо довелося терміново виїхати по справах і нема на кого його залишити. Ви будете впевнені, що він займається своїми справами і знаходиться в безпеці. 

 

3. Для «панікерів». 

 

Розумний будинок для панікерів

 

 

Для тих, хто постійно задає собі питання «чи вимкнув я праску?», «чи загасив я світло у ванній кімнаті?», «чи вимкнув газ?» — «розумний дім» прийде на допомогу. Встановивши датчики диму, датчики контролю газу, води і температури, ви будете знати напевно, що праска не працює, навіть якщо увімкнена в розетку, газ і вода перекриті, кондиціонер не охолоджує кімнати даремно. Ви можете встановити датчики на ті прилади, про які забуваєте найчастіше. Наприклад, плойка або праска для волосся більше не будуть небезпечними, якщо ви підключите їх до «розумної» розетки.

 

 

 

4. Для зайнятих.

 

Розумний будинок для зайнятих людей

 

 

Ті, хто не має часу займатися домашніми справами, можуть налаштувати «розумний будинок» так, щоб він передбачав бажання господаря заздалегідь. За півгодини до вашого приїзду з роботи включається мультиварка, підлога з підігрівом і підвищується загальна температура в будинку з sip панелей. Вмикається радіо, телевізор і вентиляція. Те ж саме відбувається вранці при вашому пробудженні: після дзвінка будильника автоматично включається розумний чайник або кавоварка, нічник з будь-яким заданим кольором світіння, грає улюблена мелодія, розсуваються штори, включається світло в коридорі, кухні, ванній. Підготуйте будь-які необхідні прилади, щоб економити дорогоцінний час.

 

 

 

Базовий набір «розумний будинок» — це тільки початок вашого «розумного» будинку з сіп-панелей. 

 

Ми розглянули базову комплектацію набору «розумний дім». Насправді, його можна доповнювати і удосконалювати нескінченно. Можна докуповувати розумні розетки, (головне — проконтролювати, скільки приладів ваш шлюз може підтримувати одночасно), можна купувати «розумну» техніку або навіть предмети побуту і меблі. Штори можуть розсуватися за розкладом, вікна можуть відкриватися і закриватися в залежності від температури в будинку з сип-панелей, ворота у двір або гараж відкриються за півхвилини до вашого приїзду. Якщо ви живете у власному будинку з сіп панелей, корисною знахідкою стане датчик вуличної освітленості. І, звичайно ж, «розумний дім» піклуватиметься про економію коштів і безпеку житла. 

 

«Український дім» допоможе втілити в життя Вашу мрію про власний красивийтеплий, комфортний і енергоефективний канадський будинок у будь-якій точці України, з будь-якого проекту і на будь-якій ділянці.

 

Заповніть цю просту форму, а ми порахуємо для Вас приблизну вартість будівництва Вашого будинку і надішлемо на email протягом дня.

 

Ваша будівельна компанія «Український дім»,

 

(067) 614 23 98

(066) 072 74 30

Читати всі статті Читати найновіше

«Український Дім» - будувати легко

RUUA