Корисна інформація

Будівництво сучасного будинку з Сіп-панелей: що необхідно знати?

Введіть ваш Email:
 

Про важливість технічно грамотного проектування будинку за канадською технологією ( будинки з сіп панелей)

Отже, Ви вирішили будувати будинок! З чого розпочати? Окрім естетичної складової  (вибір ділянки, фасадної обробки, форми і пропорцій будинку), на жаль, на Вас чекають деякі технічні нюанси. Якщо Ви будуєте свій дім з грамотною будівельною компанією - швидше за все у Вас не виникне проблем. Але як бути, якщо Ви не до кінця впевнені у забудовникові? Цей матеріал допоможе зрозуміти, як уникнути проблем вже на етапі проектування!

Багато хто вважає, що проектування в індивідуальному будівництві не обов'язкове. Якщо будувати із  сіп панелей, то технологічно  все ніби просто і гранично ясно.

 


Але, щоб звести будинок - будь це будинок під ключ, або ж просто "коробка", якою надалі Ви вже займатиметеся власними силами, його заздалегідь треба спроектувати! Однозначно можна зробити висновок про те, що результат будівництва при відсутності належного проекту буде неповноцінним, якщо не сумним. У тому випадку, якщо людина вважає допустимою будувати канадський будинок (з сіп панелей), та і будь-який інший, без проекту, або за випадковим проектом, то це відгукнеться багатьма труднощами надалі (і неминучими фінансовими втратами у тому числі).


 
Щоб зводити коробку будинку із сіп-панелей, потрібна архітектурно-будівельна складова проекту, вона ж АС, або КР. Цей документ містить дуже детальні креслення усіх конструктивних частин будинку, таких  як фундаменту і перекриття, стін або даху. Також обов'язково мають бути креслення їхніх вузлів.


 
Якщо йдеться про організоване будівництво, то спорудження будинку з SIP- панелей без АС не мислиме. Перш, ніж будинок під ключ буде побудований, його конструкція має бути ретельно продумана, від початку і до кінця прорахована. Увага приділятиметься кожній деталі, починаючи від фундаменту і закінчуючи дахом.
 


Робочий проект, передусім, робиться для будівельників. Подібне виключає можливу самодіяльність серед робітників на будівельному майданчику. Професіоналізм в сукупності з досвідом будівельників полягає у вмінні звести канадський будинок під ключ у  строгій відповідності до проекту. Якщо цього проекту немає, або він не досить детальний, або безграмотно складений, то будівельники іноді вирішують "допрацювати" або " поліпшити" наявний проект  , а також " модернізувати", "трішки змінити" і тому подібне. І це призводить до непорозумінь та проблем в технологічному процесі. Ну, а Вам, звісно ж, при будівництві свого власного канадського дому такі проблеми зовсім не потрібні!
 


Якщо будинки з СІП панелей побудовані, так би мовити, "за місцем", тобто, без грамотно складеного проекту, то, цілком ймовірно, що буде відсутній єдиний основний або силовий каркас. Це - слабкі будинки. Зверніть увагу - варіантами помилок можуть бути:
 

  • основні колони, які встановлені на прогонах перекриттів;
  • переобтяжені балки, що спираються прямо на отвори вікон;
  • слабкі перекриття;
  • аварійно-небезпечні дахи.
     

При відсутності робочого проекту на будівельному майданчику підрядники цілком можуть мінімізувати нарізку СІП панелей, або інших пиломатеріалів. Справа також в тому, що важливо не тільки грамотно встановити цілі панелі, але й грамотно їх порізати. Від цього залежить опорна здатність канадського будинку, та його інші якісні характеристики.

 

Ми Вас трохи злякали?

 

Не варто опускати руки завчасно, або відкладати будівництво свого дому "до кращих часів"! Не забувайте, що подібне може статися, тільки якщо Ви працюєте з недобросовісною будівельною компанією. "Український дім" гарантує якість своїх проектів. Ми супроводжуємо клієнта починаючи від проектної частини, і закінчуючи здачею будинку під ключ в експлуатацію. Вам залишається тільки завезти меблі!

 

До того ж, заповнивши заявку на нашому сайті, Ви можете записатися на перегляд готового канадського будинку з SIP- панелей!

 

І, до речі, якщо Ви будуєтеся з нами, - ми робимо проект абсолютно безкоштовно! Вам треба тільки вибрати з наявних ескізних проектів той, що припаде до душі - самостійно в Інтернеті, або ж на нашому сайті. Потім ми зі своїми фахівцями допрацюємо і адаптуємо ескізний проект під Ваші потреби, а також проконтролюємо технічну відповідність. До того ж, ми працюємо тільки з перевіреними робітниками, яких "зростили" самі,  їм можна довіряти.

 

Ми гарантуємо якісний результат при спорудженні Вашого канадського будинку! Працюючи з нами, на виході ви отримаєте красивий, модний, теплий, зручний, і міцний будинок з SIP- панелей - живіть якісно і сучасно!

 

Ваша, будівельна компанія "Український дім"

 

Подзвоніть нам або напишіть!

(067) 614 23 98 или (066) 072 74 30

 

Читати всі статті Читати найновіше

Підпишіться на нашу розсилку статей та пропозицій!

Будівельна компанія «Український Дім»

RUUA