Корисна інформація

Будівництво сучасного будинку з Сіп-панелей: що необхідно знати?

Введіть ваш Email:
 

Веранда чи тераса: що обрати і в чому різниця? Найкращі архітектурні рішення для канадського дому з сіп панелей.

Існує помилкова думка, що тераса і веранда — це одне й те саме, синоніми. Ми зруйнуємо цей міф і розповімо, чим відрізняється тераса від веранди, щоб ви більше ніколи їх не плутали. Якщо ви приймете рішення побудувати свій канадський будинок з сіп панелей з компанією "Український дім", ми готові надати вам масу варіантів готових безкоштовних проектів сучасних, красивих будинків з терасами та верандами на будь-який смак.

Так що це є - тераса у канадському будинку?

 

Тераса — це загальна назва кількох видів споруд, що призначені для проведення дозвілля в колі друзів, з родиною або на самоті. До цієї класифікації потрапляють веранди. Тобто, веранда — це різновид тераси. 

 

Ці будівлі виконують важливу функцію у будинках по канадській технології: вони утворюють спеціальний простір для відпочинку. Тут можна зустрічати гостей, відзначати свята, відпочивати із книгою або ноутбуком. На терасах виникає відчуття особливого комфорту, затишку і захищеності. Секрет полягає у тому, що стіни не “тиснуть” так, як це відбувається у повністю закритих приміщеннях. Веранди освітлюються природним світлом довше, ніж кімнати.

 

Продувність терас і великі панорамні вікна створюють атмосферу безтурботності, але при бажанні, їх можна облаштувати як функціональне робоче місце. Деякі з терас використовуються як житлові кімнати, особливо це стосується будинків, що побудовані у теплому кліматі.

 

тераса у сіп будинку

 

 

Технологічна структура терас у sip будинках

 

Тераса — це, технічно, настил. Вона завжди розташована на піднесеній над землею основі, найчастіше стоїть на опорах. Наприклад, на свайному фундаменті з геошурупів, що дозволяє "дихати" простору під терасою. Як це зроблено в одному з наших реалізованих проектів - терасі для ресторану під Києвом (погляньте й на інші наші готові споруди у Порфоліо готових робіт!). 

 

Вона може буде споруджена поза будівлею, як прибудова. Більш того, деякі тераси стоять окремо від будинку і зовсім не прилягають до нього. 

 

Тераси бувають з дахом і без даху, зі стінами і без стін, заскленими, з “живим” дахом і стінами із рослин, повністю відкритими, балконними, на даху будівлі, і т.д. 

 

пергола у sip будинку

 

 

Тераси бувають багаторівневими. Веранди — ні. 

 

тераса у канадському будинку

 

 

Тераса на воді

 

У ресторанах можна зустріти терасу у вигляді острівця посеред водойми. Або терасу навколо басейну. Різноманітність таких майданчиків для відпочинку нескінченно велика.

 

тераса на воді

 

тераса

 

 

Важливі моменти при будівництві терас у канадських будинках

 

Побудова тераси допускається після повного оформлення будинку. Однак, краще планувати її будівництво заздалегідь, закладати фундамент під неї. У такому випадку терасу можна буде зробити і відкритою, і закритою, що дасть змогу користуватися нею у холодну пору року. 

 

Склопакети, двері, стіни і дах знімаються на літо, а взимку тераса стає закритим приміщенням, яке можна опалювати і знаходитись у ньому як завгодно довго. Як варіант, можна придбати матеріали для розбірної тераси, конструкція якої складається із металевого каркасу з опорами, тенту, штор, фундаменту та інших частин.

 

тераса у саду

 

На відміну від тераси, веранда завжди має спільний із будинком фундамент, тому планування її конструкції заздалегідь не вдасться уникнути. 

 

біла тераса в будинку

 

 

Кухня на терасі чи веранді: лайфхак

 

Необхідно приділити окрему увагу терасі з кухнею. Це практичне рішення дозволяє готувати їжу на свіжому повітрі, уникати рознесення неприємних запахів у закритому приміщенні, економити кошти. Нажаль, кухню доведеться перенести всередину, коли настануть морози.

 

“Лайфхак”: якщо ви мрієте готувати їжу на вулиці, але планування будинку не дозволяє винести кухню назовні, то стіну між кухнею і верандою можна зробити розсувною.

 

кухня на терасі канадського будинку

 

 

 

Проектування веранди при побудові дому з сіп панелей під ключ

 

Прибудова веранди після будівництва будинку створить безліч небажаних проблем з документами, грошима, плануванням і стилістикою. Тому подбайте про неї під час проектування будинку, до початку будівництва. Зв'яжіться з нашим архітектором - ми робимо ескізний проект будинку абсолютно безкоштовно.

 

Веранда може бути відкритою і закритою, але вона завжди має дах. Іноді вона вбудована у сам канадськый SIP дім, а іноді винесена назовні. Веранда знаходиться на одному рівні із підлогою будинку.

 

Через те, що веранди, як правило, вбудовані, вони не опалюються окремо. Це сильно обмежує використання даного простору взимку.

 

тераса з дахом у домі з сіп панелей

 

крита тераса у будинку по канадській технології

 

вітальня на терасі у канадському будинку з sip

 

Ґанок у sip будинку по канадській технології

 

Кілька слів про ґанок. З його визначенням теж трапляється плутанина. Отже, ґанок за своїм типом відноситься до терас. Але відрізняється тим, що він створений не для відпочинку, а для позначення входу (і виходу) до будинку. Ґанок часто будується зі сходами для підйому наверх і всередину і має деякий простір, щоб зняти взуття, верхній одяг і рушити далі. Іноді його споруджено з навісом. 

 

Тепер ви знаєте, що веранда завжди є терасою, а тераса може бути не тільки верандою, але і ґанком, альтанкою і навіть балконом. 

 

ганок у будинку з сіп

 

Рекомендуємо також наш інший матеріал на подібну тему: "Чи потрібна веранда в будинку?".

 

"Український дім" допоможе зробити реальністю Вашу мрію про свій красивий, теплий, комфортний та енергосберігаючий канадський будинок у будь-якій точці України, по будь-якому проекту та на будь-якій ділянці.

 

Если заполнить эту простую форму, мы посчитаем для Вас примерную стоимость строительства Вашего дома и вышлем на email в течении дня.

 

Ваша, строительная компания "Украинский дом"

 

(067) 614 23 98
(066) 072 74 30

Читати всі статті Читати найновіше

Підпишіться на нашу розсилку статей та пропозицій!

RUUA