Корисна інформація

Будівництво сучасного будинку з Сіп-панелей: що необхідно знати?

Введіть ваш Email:
 

Веранда чи тераса: що обрати і в чому різниця? Найкращі архітектурні рішення для канадського дому з сіп панелей.

Існує помилкова думка, що тераса і веранда — це одне й те саме, синоніми. Ми зруйнуємо цей міф і розповімо, чим відрізняється тераса від веранди, щоб ви більше ніколи їх не плутали. Якщо ви приймете рішення побудувати свій канадський будинок з сіп панелей з компанією "Український дім", ми готові надати вам масу варіантів готових безкоштовних проектів сучасних, красивих будинків з терасами та верандами на будь-який смак.

Так що це є - тераса у канадському будинку?

 

Тераса — це загальна назва кількох видів споруд, що призначені для проведення дозвілля в колі друзів, з родиною або на самоті. До цієї класифікації потрапляють веранди. Тобто, веранда — це різновид тераси. 

 

Ці будівлі виконують важливу функцію у будинках по канадській технології: вони утворюють спеціальний простір для відпочинку. Тут можна зустрічати гостей, відзначати свята, відпочивати із книгою або ноутбуком. На терасах виникає відчуття особливого комфорту, затишку і захищеності. Секрет полягає у тому, що стіни не “тиснуть” так, як це відбувається у повністю закритих приміщеннях. Веранди освітлюються природним світлом довше, ніж кімнати.

 

Продувність терас і великі панорамні вікна створюють атмосферу безтурботності, але при бажанні, їх можна облаштувати як функціональне робоче місце. Деякі з терас використовуються як житлові кімнати, особливо це стосується будинків, що побудовані у теплому кліматі.

 

тераса у сіп будинку

 

 

Технологічна структура терас у sip будинках

 

Тераса — це, технічно, настил. Вона завжди розташована на піднесеній над землею основі, найчастіше стоїть на опорах. Наприклад, на свайному фундаменті з геошурупів, що дозволяє "дихати" простору під терасою. Як це зроблено в одному з наших реалізованих проектів - терасі для ресторану під Києвом (погляньте й на інші наші готові споруди у Порфоліо готових робіт!). 

 

Вона може буде споруджена поза будівлею, як прибудова. Більш того, деякі тераси стоять окремо від будинку і зовсім не прилягають до нього. 

 

Тераси бувають з дахом і без даху, зі стінами і без стін, заскленими, з “живим” дахом і стінами із рослин, повністю відкритими, балконними, на даху будівлі, і т.д. 

 

пергола у sip будинку

 

 

Тераси бувають багаторівневими. Веранди — ні. 

 

тераса у канадському будинку

 

 

Тераса на воді

 

У ресторанах можна зустріти терасу у вигляді острівця посеред водойми. Або терасу навколо басейну. Різноманітність таких майданчиків для відпочинку нескінченно велика.

 

тераса на воді

 

тераса

 

 

Важливі моменти при будівництві терас у канадських будинках

 

Побудова тераси допускається після повного оформлення будинку. Однак, краще планувати її будівництво заздалегідь, закладати фундамент під неї. У такому випадку терасу можна буде зробити і відкритою, і закритою, що дасть змогу користуватися нею у холодну пору року. 

 

Склопакети, двері, стіни і дах знімаються на літо, а взимку тераса стає закритим приміщенням, яке можна опалювати і знаходитись у ньому як завгодно довго. Як варіант, можна придбати матеріали для розбірної тераси, конструкція якої складається із металевого каркасу з опорами, тенту, штор, фундаменту та інших частин.

 

тераса у саду

 

На відміну від тераси, веранда завжди має спільний із будинком фундамент, тому планування її конструкції заздалегідь не вдасться уникнути. 

 

біла тераса в будинку

 

 

Кухня на терасі чи веранді: лайфхак

 

Необхідно приділити окрему увагу терасі з кухнею. Це практичне рішення дозволяє готувати їжу на свіжому повітрі, уникати рознесення неприємних запахів у закритому приміщенні, економити кошти. Нажаль, кухню доведеться перенести всередину, коли настануть морози.

 

“Лайфхак”: якщо ви мрієте готувати їжу на вулиці, але планування будинку не дозволяє винести кухню назовні, то стіну між кухнею і верандою можна зробити розсувною.

 

кухня на терасі канадського будинку

 

 

 

Проектування веранди при побудові дому з сіп панелей під ключ

 

Прибудова веранди після будівництва будинку створить безліч небажаних проблем з документами, грошима, плануванням і стилістикою. Тому подбайте про неї під час проектування будинку, до початку будівництва. Зв'яжіться з нашим архітектором - ми робимо ескізний проект будинку абсолютно безкоштовно.

 

Веранда може бути відкритою і закритою, але вона завжди має дах. Іноді вона вбудована у сам канадськый SIP дім, а іноді винесена назовні. Веранда знаходиться на одному рівні із підлогою будинку.

 

Через те, що веранди, як правило, вбудовані, вони не опалюються окремо. Це сильно обмежує використання даного простору взимку.

 

тераса з дахом у домі з сіп панелей

 

крита тераса у будинку по канадській технології

 

вітальня на терасі у канадському будинку з sip

 

Ґанок у sip будинку по канадській технології

 

Кілька слів про ґанок. З його визначенням теж трапляється плутанина. Отже, ґанок за своїм типом відноситься до терас. Але відрізняється тим, що він створений не для відпочинку, а для позначення входу (і виходу) до будинку. Ґанок часто будується зі сходами для підйому наверх і всередину і має деякий простір, щоб зняти взуття, верхній одяг і рушити далі. Іноді його споруджено з навісом. 

 

Тепер ви знаєте, що веранда завжди є терасою, а тераса може бути не тільки верандою, але і ґанком, альтанкою і навіть балконом. 

 

ганок у будинку з сіп

 

Рекомендуємо також наш інший матеріал на подібну тему: "Чи потрібна веранда в будинку?".

 

"Український дім" допоможе зробити реальністю Вашу мрію про свій красивий, теплий, комфортний та енергосберігаючий канадський будинок у будь-якій точці України, по будь-якому проекту та на будь-якій ділянці.

 

Если заполнить эту простую форму, мы посчитаем для Вас примерную стоимость строительства Вашего дома и вышлем на email в течении дня.

 

Ваша, строительная компания "Украинский дом"

 

(067) 614 23 98
(066) 072 74 30

Читати всі статті Читати найновіше

Підпишіться на нашу розсилку статей та пропозицій!

Будівельна компанія «Український Дім»

RUUA