Корисна інформація

Будівництво сучасного будинку з Сіп-панелей: що необхідно знати?

Введіть ваш Email:
 
50 фактів, про які ви повинні дізнатись, перш ніж побудуєте власний будинок. Поради від «Українського Дому». Частина 2: факти з 26 по 50.
0 фактов, которые вы должны изучить, прежде чем построите собственный дом.

У блозі «Українського Дому» вже опубліковані перші 25 корисних порад і фактів, які потрібно знати перед будівництвом власного будинку. Ми продовжуємо розповідати про міфи, правила, поради, розрахунки і помилки у зведенні будинків за канадською технологією.

12 Грудень 2017Читати далі
Що таке «розумний дім» і хто може собі його дозволити?
умный канадский дом из сип панелей 

Напевно ви чули про систему «розумний дім», але можливо ще не все знаєте про неї усе. Більшості людей здається, що це — надтехнологія майбутнього, дорога і недоступна функція, якою володіють лише багаті і знамениті.

Це абсолютно не так! «Розумний дім» доступний кожному з нас, і в цій статті ми детально розповімо про його переваги, властивості і про те, як краще облаштувати свій будинок за канадською технологією, щоб він став «розумним».

01 Лютий 2018Читати далі
Як працює "Український дім?" Перелік матеріалів та робіт, що використовує наша будівельна компанія.
construction SIP

Ми, у компанії "Український дім" часто стикаємося з тим, що наші потенційні замовники, що прагнуть побудувати свій новий sip дім, просто тонуть у пропозиціях від різних підрядників, у яких вкрай складно розібратися. Ще складніше - порівнювати кошториси двох або більше компаній. ЯК ДІЗНАТИСЯ ЩО НАСПРАВДІ СТОЇТЬ ЗА ЦИФРАМИ? 

 

Будівельні компанії частіше за все не пишуть у пропозиції про те, які матеріали та технології вони планують використовувати при будівництві за канадською технологією, або ж згадують про це доволі лаконічно. Пропонуємо вашій увазі - 

21 Лютий 2018Читати далі
Для чого потрібна система "розумного будинку" у канадському домі з сіп панелей?
Умная розетка

"Розумний дім" - навіщо, для кого і в якій ситуації? Чи не марнотратство це? Вірішуйте самі після ознайомлення з цим досить детальним оглядом можливих сценарієв використання технологій розумного будинку у домах з сіп панелей.

05 Березень 2018Читати далі
10 дизайнерських ідей для маленької спальні у канадському домі з сіп панелей
10 идей для маленькой спальни в канадском доме

"Канадський" будинок з сіп панелей, що є оптимальним за ціною - це, перш за все, будинок оптимальний за плануванням. Часто немає можливості облаштувати велику спальню. Але зробити її затишною допоможуть дизайнерскі рішення для маленької спальні у будинку за канадською технологією від компанії "Український будинок"!

15 Березень 2018Читати далі
RUUA