Корисна інформація

Будівництво сучасного будинку з Сіп-панелей: що необхідно знати?

Задати питання Читати всі статті
Введіть ваш Email:
 

50 фактів, про які ви повинні дізнатись, перш ніж побудуєте власний будинок. Поради від «Українського Дому». Частина 2: факти з 26 по 50.

Sip будинок під ключ складається з конструкційних теплоізольованих панелей, які дозволяють сім’ям будь-якого достатку будувати легкі, швидкі, міцні, економічні, дешеві і довгострокові проекти в будь-який час року, на рівних і нерівних ділянках, будь-якого розміру, стилю і форми.

 

Клікайте на посилання і переходите до детального огляду теми, яка вам цікава. Кількох годин буде достатньо щоб вивчити питання по домівках з сіп-панелей і уникнути промахів. Якщо часу на читання зараз немає, клікайте на кнопку «Немає часу читати?» вгорі кожної статті, і ми відправимо вам текст на пошту, прочитаєте на дозвіллі.

 

26

 

Ходять чутки, що миші люблять пробиратися у sip будинки, прогризаючи в них щілини. Будь ласка, знайте: миші ніколи не роблять нових дірок. Вони лише вишукують отвори, які через неуважність залишили будівельники або господарі. Фізично миша не здатна прогризати лист ОСБ.

 

25 корисних порад і фактів, які потрібно знати перед будівництвом власного будинку

 

27

 

Правильно зведений канадський будинок може стояти багато десятиліть. Навіть найсильніших руйнівних фактори, а саме: навантаження на конструкцію і непередбачені природні явища, не зможуть знищити будинок з сіп-панелей завдяки його унікальній міцній конструкції.

 

28

 

Каркасні, цегляні, дерев’яні будинки… Чому «Український Дім» вважає ці технології застарілими і не найкращими для будівництва в Україні? Будинки з сіп панелей тепліше, дешевше, екологічніше, міцніше і економічніше. Доведемо фактами свій вибір.

 

 Правильно зведений канадський будинок може стояти багато десятиліть.

 

 

 

29

 

Щоб заощадити гроші на будівництві будинку за канадською технологією, необхідно слідувати трьом основним вимогам: конкретизувати запити, вибрати проект і вписатися в бюджет. Про те, як це зробити з задоволенням, читайте в нашій статті.

 

30

 

Сіп-панель є одночасно і несучим, і теплоізоляційним матеріалом. Вона має безліч інших позитивних якостей. Наприклад, вона герметична, легка, проста в збірці. З сіп-панелі будують не тільки стіни, але і простінки, перекриття, дах будинку.

 

31

 

«Будинок під чистову обробку» — це можливість індивідуалізувати дизайн інтер’єру самостійно. «Український Дім» залишає свободу вибору за клієнтом, але ми можемо оформити внутрішній простір так, щоб в будинку можна було повноцінно жити із дня заїзду.

 

32

 

В якій послідовності займатися обробкою фасаду, опаленням, проведенням комунікацій і стелями? У будівництві канадського будинку під ключ є чотири основні етапи. Кожен з них містить підетапи і підпункти. Точне дотримання послідовності вбереже від помилок.

 

33

 

Послідовність дій при зведенні будинку з  sip панелей вимагає розробки ескізного проекту, складання точного кошторису і підписання договорів, закладання фундаменту, встановлення домокомплекту і багато іншого.

 

34

 

Ціни на будівництво будинку за канадською технологією вказані на нашому сайті. Ми розрахували, скільки буде коштувати будинок економ, стандарт і преміум класу. Одноповерхові і двоповерхові, з додатковими роботами і прибудовами або без них.

 

35

 

Чим загрожує будівництво будинку без проекту? Без креслень усіх конструктивних частин будинку (фундаменту, перекриття, стін, даху тощо) і їх вузлів, сіп будинок неодмінно зазнає фіаско і принесе господарям безліч проблем. Як під час зведення, так і після введення будівлі в експлуатацію.

 

Ціни на будівництво будинку за канадською технологією

 

36

 

У Японії спорудили найбільший у світі майданчик для перевірки міцності будови. 6-поверховий будинок з сіп-панелей, вагою 363 тон і площею понад 2100 м2 розгойдали у три сторони з силою, рівною майже 7 балам землетрусу! Дізнайтеся, що сталося з будинком тут.

 

37

 

Експлуатація квартир і будинків, куплених на вторинному ринку з кожним роком буде обходитися все дорожче. Квадратний метр будинку коштує дешевше квадратного метру квартири в два рази. На відміну від квартири, у господарів будинку є можливість оптимізувати майбутні витрати на його обслуговування.

 

38

 

Конструктор-проектувальник «Українського Дому» надасть вам ескізний проект sip будинку безкоштовно, якщо ви вирішите співпрацювати з нами. Ми адаптуємо будь-який існуючий проект, або створимо його з нуля. Як вибрати відповідний проект?

 

39

 

Що простіше і вигідніше — купівля готового будинку або будівництво з нуля? Ви не витрачаєте час на будівництво, це велика перевага. Однак, ціна готового будинку вийде приблизно в 2 рази вище власного. При цьому матеріали готового будинку, його проект і планування ви не вибираєте, і навряд чи знайдете такий будинок, який буде відповідати вашим вимогам на 100%.

 

40

 

Площа майбутнього будинку з сіп панелей залежить від багатьох факторів. По-перше, кожен метр приміщення потрібно опалювати. По-друге, прибирати. Чим більше будинок, тим більше часу, сил і грошей на нього витрачається. Але й тісне житло будувати безглуздо. У цій статті ми розглядаємо питання розміру будинку.

 

Площа майбутнього будинку з сіп панелей залежить від багатьох факторів

 

Як вибрати відповідний проект?

 

41

 

Якщо ви давно мріяли відійти від класичної прямокутної або квадратної форми будинку, то неодмінно зверніть увагу на гексагональні будинки. Ці незвичайні за формою будівлі вигідніше, оскільки при тій же кількості матеріалів, що для прямокутних, їх площа збільшується. Та й опалювати їх простіше і швидше.

 

Що простіше і вигідніше — купівля готового будинку або будівництво з нуля?

 

ексагональні будинки

 

42

 

Ландшафтний дизайн вимагає уваги і планування. Модно і елегантно — це, звичайно, модерн. Але і «сільський» стиль, всупереч міфам, може бути затишним, доглянутим і не мати ні найменшого натяку на звичне радянське село. Що вибрати? Читайте в нашій статті.

 

Ландшафтний дизайн вимагає уваги і планування

 

модерн або «сільський» стиль, всупереч міфам

 

43

 

Якщо у вашому майбутньому будинку буде більше одного поверху, вам знадобиться допомога у виборі сходів. Існує велика кількість видів сходів, з безліччю стилів, класифікацій і виготовляються вони з різних матеріалів.

 

як обрати сходи

 

Існує велика кількість видів сходів, з безліччю стилів,

 44

 

Чи знаєте ви, що веранда і тераса — різні поняття? Більш того, веранда — це завжди тераса, а тераса — не завжди веранда. Щоб розібратися в їх відмінностях, ознайомтеся з видами терас.

 

веранда і тераса — різні поняття

 

45

 

Найпопулярнші дизайнерські рішення для ландшафту: стиль хай-тек, прованс, японський і марокканський стиль.

 

 

дизайнерські рішення для ландшафту

 

 дизайнерські рішення для ландшафту: стиль хай-тек, прованс, японський і марокканський стиль.

 

Оформлення будинку

 

46

 

Оформлення будинку ніколи не закінчується. Гамак — яскраве рішення для відпочинку, ігор, улюбленого місця в саду або на веранді. У деяких гамаках можна солодко спати!

 

гамак

 

47

 

Фінальним штрихом будь-якого ландшафтного дизайну служить маленька деталь. Наприклад, стильна садова доріжка. Вона може виконати не тільки функціональну роль, але й подарує радість кожному, хто буде по ній ступати.

 

стильна садова доріжка.

 

48

 

У будинку з sip панелей не буде максимального комфорту, якщо в ньому не буде каміну. Каміни різняться за типом конструкції, за типом розташування, за типом конструкції топки і по стилю. Проте про камін краще подбати на етапі проектування будинку, оскільки ця конструкція важка, складна і недешева.

 

У будинку з sip панелей не буде максимального комфорту, якщо в ньому не буде каміну.

 

49

 

Якщо ви творча людина і хочете бачити своє житло яскравою і соковитою плямою на тлі сірих і одноманітних вулиць — не сумнівайтеся і обирайте середземноморський фасад для канадського будинку. Можна сміливо запозичити такі архітектурні тонкощі, як арки, світлі тони, натуральні матеріали фасаду, віконниці, перила, оклади вікон і так далі.

 

середземноморський фасад для канадського будинку.

 

50

 

Не біда, якщо бажання створити красивий будинок у вас є, але знань як це краще зробити, немає. Ми підібрали дієві поради щодо створення стильного інтер’єру: виберіть стиль, комбінуйте матеріали, проконтролюйте пропорції, визначьтеся з фактурою, підберіть колір і не забувайте про екологічність матеріалів!

 

 дієві поради HYPERLINK

 

Ми сподіваємося, що поділилися інформацією, яка допоможе вам у будівництві будинку. Ми регулярно додаємо нові статті, тому заглядайте в наш блог. Якщо питання ще залишилися, негайно зв’яжіться з нами!

 

«Український дім» допоможе втілити в життя вашу мрію про свій красивий, теплий комфортний і енергоефективний канадський будинок у будь-якій точці України, з будь-якого проекту і на будь-якій ділянці.

 

Заповніть цю просту форму, а ми порахуємо для вас приблизну вартість будівництва вашого будинку і надішлемо на email протягом дня.

 

Ваша будівельна компанія «Український дім»,

 

(067) 614 23 98

(066) 072 74 30

Читати всі статті Читати найновіше

«Український Дім» - будувати легко

RUUA