Корисна інформація

Будівництво сучасного будинку з Сіп-панелей: що необхідно знати?

Введіть ваш Email:
 
15 причин побудувати свій будинок з сіп панелей за канадською технологією

Ми хочемо розповісти вам про переваги і причини побудувати свій будинок саме з СИП панелей за канадською технологією.
Саме канадська технологія має енергоефективність, просто збірки, економічність, безпеку ...

 

16 Листопад 2017Читати далі
Камін в сіп будинку за канадською технологією: плюси, мінуси, різновиди та де його краще встановити?
камин в доме из сип панелей

Як тільки приходять перші прохолодні дні, у нас різко зростає потреба більше та частіше бувати у стані тепла та комфорту. У приватному будинку з сіп панелей не можна придумати більш затишної і виграшної деталі, ніж камін. Він стане і альтернативним джерелом опалення, і місцем для посиденьок всією сім'єю

26 Листопад 2017Читати далі
Про користь сонячного калькулятора або як правильно розташувати свій канадський будинок з сіп панелей на ділянці?
как правильно расположить канадский дом

Якщо Ви тільки плануєте побудувати свій дім за канадською технологією, то напевно вже замислювалися про його правильне розташування по сторонам світу. Зазвичай, тому, як дім розташовано на ділянці, не надають належної уваги, віддаючи пріоритет зручному підведенню комунікацій, чи вибудуванню будинку вздовж вулиці. І даремно!

01 Грудень 2017Читати далі
Мансарда! 10 проектів невеликих sip будинків з мансардним поверхом для української родини.
мансарда в канадском доме

Слово «мансарда» походить від французського слова «mansarde», що означає експлуатоване приміщення під дахом, що виникає на самому верхньому поверсі будинку з мансардною покрівлею. Архітектор Франсуа Мансар у 1630 році вперше використав простір під стріхою задля життя та побуту. З того часу горище під скатом крутої покрівлі під ламаним кутом і носить таку назву. Сьогодні, дім з мансардою - один з самих економічних варіантів проекту канадського будинку з сіп панелей.

05 Грудень 2017Читати далі
50 фактів, про які ви повинні дізнатись, перш ніж побудуєте власний будинок. Поради від «Українського Дому» Частина 1: факти 1-25

Той, хто хоче побудувати власний будинок часто припускається помилок. Поспішає, довіряє роботу непрофесіоналам, не вдається у деталі. Вкладаючи в будинок останні ресурси, багато сімей згодом страждають роками: гроші закінчилися, ремонтувати не виходить, а жити в будинку неможливо. Шкодують, що вплуталися в «авантюру» і відмовляють знайомих від будівництва будинку з нуля. Будівельна компанія «Український Дім» хоче вберегти вас від подібних ситуацій і запевнити, що свій будинок з сіп-панелей — це найкмітливіше рішення на сьогоднішній день.

08 Грудень 2017Читати далі

Будівельна компанія «Український Дім»

RUUA