Будівництво домів

Будівництво сучасного будинку з Сіп-панелей: що необхідно знати?

Введіть ваш Email:
 
Решение жилищного вопроса: канадский дом из SIP-панелей как альтернатива квартире!

Решение жилищного вопроса - штука сложная и затратная, это неоспоримый факт. Неважно, покупка ли это квартиры, или строительство своего дома. Зачастую, эта самая большая затратная часть бюджета украинской семьи и одно из самых ответственных решений в жизни.

24 Листопад 2016Читати далі
Оптимальне опалення при будівництві канадського будинку: про що краще знати заздалегідь?

Ділимося своїм багаторічним досвідом по встановленню різних опалювальних систем! Будинки з сіп-панелей самі по собі дуже теплі завдяки особливостям канадської технології, але і їх потрібно опалювати у нашому українському кліматі! Найдешевший варіант встановлення, економний і зручний в експлуатації для вашої оселі з SIP панелей, — це комбіноване електричне опалення. Для опалення великих приміщень (наприклад, вітальні, кухні, студії) рекомендуємо використовувати інверторний кондиціонер. Зовні він нічим не відрізняється від звичайного кондиціонера, але при цьому володіє рядом унікальних переваг.

24 Листопад 2016Читати далі
Мислити, як європеєць. Несподівана відмінність між «нашою» та «їхньою» ментальністю при будівництві власного SIP дому.

Один мій знайомий бізнесмен-європеєць, відвідавши Україну ще 10 років тому, поділився своїми враженнями у приватній бесіді: «Так дивно, ви їздите на таких дорогих автівках, проте ваша культура побуту дуже відстає від наших реалій. Ми живемо в незрівнянно кращих побутових умовах в переважній більшості…».

24 Листопад 2016Читати далі
Що таке передова технологія будівництва сьогодні? SIP?

Хороший будинок однозначно повинен відповідати вимогам часу. Що ми маємо на увазі під словами «сучасний будинок» можна подивитися на цій сторінці. Але ніхто не стане сперечатися з тим, що будинок в усі часи мав бути надійним, зручним і красивим. У наш час до цього переліку додалася ще одна вимога — енергоефективність.

 

 

24 Листопад 2016Читати далі
Внутренняя отделка дома из сип-панелей или еще один аргумент в пользу строительства канадского дома.

Вы замечали, что иногда одного взгляда на дом достаточно, чтобы сказать, кто там живет – активная молодая пара, зрелая многодетная семья, одиночка или, скажем, любитель животных, музыкант. И дело не в размерах, дело в сотне мелочей и деталей...

24 Листопад 2016Читати далі
RUUA