Корисна інформація

Будівництво сучасного будинку з Сіп-панелей: що необхідно знати?

Задати питання Читати всі статті
Введіть ваш Email:
 

Ландшафтний дизайн своїми руками для власного саду біля вашого канадського будинку: концепт "змінювані елементи ландшафтного дизайну"

Ландшафтний дизайн то справа складна та дорога. Крім того, до створення гармонійної картини треба підходити комплексно. Це не просто "порядок у садку" чи певні рослини, але й створення своєрідної естетики, що притаманна лише Вашому саду та канадському дому з сіп панелей.

 

Гарним рішенням буде створення базового ландшафтного дизайну разом зі спеціалістом, а все інше додатково звобити власноруч! І тут на допомогу нам з'являється така концепція, як  "змінювані елементи ландшафтного дизайну"! Давайте розглянемо її.

 

Садові елементи у ландшафтному дизайні вашої ділянки

 

Вони необхідні для того, щоб розставити вірні акценти та сконцентрувати увагу глядачів вашого саду. Садові елементи - це меблі, ліхтарики, декор, великі чи маленькі статуї, горщики, гамаки та інше...

 

Так, наприклад, ми вже писали детально про садові доріжки власноруч біля будинків з сіп панелей, та різні ландшафтні стилі в залежності від ваших естетичних вподобань.

 

Ландшафтний дизайн власноруч для sip будинку

 

Садові елементи у ландшафтному дизайні вашої ділянки sip будинку

 

Змінювані елементи ландшафтного дизайну у вашому саду

 

 

До змінюваних елементів ландшафтного дизайну відносяться: квіткові горщики, гамаки, альтанки наметового типу, ліхтарі, натуральні і штучні об’єкти декору. Більшість цих предметів можна знайти в старих комірках, на горищах, в гаражах і на блошиних ринках. Якщо довести їх до ладу, десь полагодити і пофарбувати, а десь, навпаки, зістарити, можна отримати яскраві і незвичайні елементи саду, не витративши багато грошей. Решту завжди можна знайти в великих будівельних магазинах.

 

Змінювані елементи ландшафтного дизайну у вашому саду канадського будинку 

Ландшафтний дизайн своїми руками для власного саду біля вашого канадського будинку

 

Приєднайте до процесу декору дітей, і робота в саду перетвориться в свято фантазії і рукоділля.

 

 елементи декору ландшафтного дизайну для сада sip будинку

 

Приклади змінюваних елементів ландшафтного дизайну у саду біля канадського будинку з сіп панелей

 

 

Квітник у старій валізі

 

Для подібного декору не потрібні фінанси. У хід йдуть непотрібні речі, перероблені на новий лад. Пересувна клумба у валізі приверне собою увагу глядача і пожвавить монотонні зони саду біля будинку з sip панелей. Особливо ​​колоритно квітник в старій валізі впишеться в ландшафтний стиль кантрі або бохо.

 

Квітник у старій валізі як эелемент декору для саду канадського будинку

 

Садові меблі

 

Дерев’яні піддони можна перетворити у чайні столики або лежанки, автомобільні шини — в м’які крісла-мішки, дерев’яні ящики — у стільці, бочки — у стійки для напоїв, вікна та двері — в предмети декору. Непотрібні подушки можна обшити новою тканиною, за кольором схожим на інші деталі ландшафтного дизайну, і розмістити їх на стільцях, лежанках, в гамаках.

 

Садові меблі у саду біля канадського будинку з сіп панелей

Дерев’яні мебліу саду будинка з сіп панелей

елементи ландшафтного дизайну сада своїми рукам для канадського будинку

Садові елементи у ландшафтному дизайні для власного саду канадського будинку

 

Гамак як радість домовласника

 

На сайті «Українського Дому» є окрема стаття, що присвячена тому натхненню, що дають нам гамаки та історії походження цього садового атрибуту! Гамак — це не тільки прикраса для саду, але і дуже зручна річ, яку можна переносити і вішати де заманеться. Існує велика кількість типів гамаків, їх краще підбирати під загальний стиль саду і по характеристиках, необхідним саме вам.

 

 Гамак у саду вашого  будинку з сіп панелей

 

Тарзанка

 

Одна з улюблених розваг дітей і навіть дорослих — канат з прив’язаною до кінця палицею або вузлом для розгойдування і стрибків. Тарзанку нескладно підвісити на дерево і завжди можна швидко прибрати. У ландшафтному дизайні вона звільнить деякий простір від нагромадження і цим візуально розширить територію. А стрибати можна у надувний басейн, або на галявину, що застелена старими матрацами.

 

Тарзанка як садовий елемент у ландшафтному дизайні вашої ділянки

 

Освітлення

 

И ее можно периодически перевешивать, тем самым обновляя облик сада. Позаботьтесь о том, чтобы гирлянда была водонепроницаемой.

 

 

Гірлянда з маленьких або великих лампочок — дійсно стильне і функціональне рішення майже для будь-якого стилю ландшафтного дизайну біля будинку з сіп-панелей. Вона прикрасить ділянку і додасть романтичного теплого світіння там, де воно необхідне, залишивши непривабливі зони у темряві. І її можна періодично перевішувати, оновлюючи, тим самим, вигляд саду. Також подбайте про те, щоб гірлянда була водонепроникною.

 

Освітлення для власного саду власноруч для sip будинку

Освітлення як Садовий елемент у ландшафтному дизайні для sip будинку

 

Статуї та статуетки

 

Статуї у канадського будинку — найяскравіша пляма у саду. Оскільки вони дуже символічні, при виборі слід пам’ятати про посилання, яке ви хочете передати глядачеві. Наприклад, якщо ландшафтний дизайн виконаний у японському або китайському стилі — доречними будуть буддійські скульптури, якщо ви любитель екзотики — підійдуть південноамериканські тотеми, а якщо сад виглядає мінімалістично, то перевагу краще віддати абстрактним формам образотворчого мистецтва. Порослі мохом статуї і статуетки додадуть стилю античності.

 

Статуї у канадського будинку як Садовий елемент у ландшафтному дизайні

буддійські скульптури у ландшафтному дизайні саду канадського будинку

 

Рутарій: корчі і пні

 

Рутарій — це композиція з натуральних матеріалів. Як правило, сухі корчі і пні вичищають, насипають у них землю і саджають дрібні квіти, з яких скоро виростають гарні квіткові композиції. Корчі можна розташувати у саду так, щоб вони стали не тільки предметом декору, а й виконали роль зонування ділянки у sip будинку.

 

Рутарій, композиція з натуральних матеріалів для власного саду канадського будинку

 

Шпаківні та годівнички

 

Шпаківні та годівнички запросять пернатих гостей і ніжне щебетання з’явиться у вашому саду біля будинку за канадською технологією. Виготовлення не вимагає фінансових вкладень, тому що такий елемент декору завжди можна змайструвати власноруч, покладаючись на загальний ландшафтний дизайн. Майстер-клас з виготовлення шпаківні збере юних гостей у будинку, урізноманітнить дозвілля і покладе початок добрій справі.

 

Шпаківні та годівнички з натуральних матеріалів для власного саду канадського будинку

 

Пташині клітки

 

Тримати маленьких тварин в неволі вже не модно. Однак клітки для птахів, що залишилися від бабусь і дідусів, просто необхідно переробити в квітники, люстри і предмети декору для саду!

 

Пташині клітки як Садові елементи у ландшафтному дизайні вашої ділянки

Пташині клітки  для власного саду біля вашого канадського будинку

 

У цій статті ми не врахували такі елементи ландшафтного дизайну, як гойдалки, фонтани, ставки, доріжки, живі стіни та огорожі, оскільки звернули увагу тільки на ті речі, які легко поставити в саду канадського будинку під ключ і так же легко прибрати, коли настає холодна пора або приходить час внести поправки у стиль.

 

Ну що ж - якщо зі змінюваними елементами садового інтер'єру все зрозуміло - давайте творити! - то з канадським будинком з сіп панелей і поготів! Ми, будівельна компанія "Український дім" можемо побудувати sip Будинок вашої мрії у будь-якій точці України! Щоб дізнатися його приблизну вартість - просто внесіть декілька параметрів у цю форму і ви отримаєте результат миттєво!

 

А ось наше порфоліо вже готових, побудованих будинків та котеджів з сіп панелей за канадською технологією!

 

 

Читати всі статті Читати найновіше

«Український Дім» - будувати легко

RUUA