Корисна інформація

Будівництво сучасного будинку з Сіп-панелей: що необхідно знати?

Задати питання
Ім`я:
Телефон:
E-mail:
Повідомлення:
Зручний спосіб зв'язку:
Задати питання Читати всі статті
Введіть ваш Email:
 

Мій канадський будинок і сад: хай-тек, прованс, японський чи марокканський стиль? 4 оригінальних ландшафтних стилю від “Українського дому” для вашої ділянки.

Будинок і сад - органічні елементи єдиного сімейного простору, що існує у двох вимірах. Внутрішня і зовнішня, приватна та публічна зона. Навіть якщо ділянка, на якій побудовано Ваш канадсбкий будинок, дуже маленька, то напевно ж є галявина, прибудинковий простір, веранда або ганок. Ідеально, якщо всі ці елементи, включаючи фасад дому, насправді поєднані єдиною концепцією, являють собою загальний стильовий комплекс. У цій статті ми розповімо о чотирьох найбільш популярних, але водночас доволі екзотичних для України стилях ландшафтного дизайну та дамо свої поради з приводу того, як органічно "вписати" їх у дійсність українського домоволодіння.

Стиль хай-тек для будинку за канадською технологією

 

Спокійний, рівний і аскетичний дизайн ландшафту хай-тек характеризується мінімалізмом і відсутністю помітних деталей. Велика увага приділяється вирівнюванню поверхонь. Якщо ми говоримо про сад - то доріжки, газони, клумби і настили розташовуються паралельно землі.

 

спокійний ландшафтний дизайн стилю хайтек 

 

Газон — найважливіший компонент стилю хай-тек. Рівні, акуратні та рівномірно засаджені травою, газони створюють урочистість та придають “суворий” вигляд.

 

Скло — не менш важлива деталь. Його використовують у всіх можливих оформленнях: для альтанок, підлоги, басейну, елементів декору і т.д. Якщо ви активно використовуєте скло в декорі свого канадського будинку, сміливо перенесіть цей прийом і на оформлення ділянки!

 

скло в декорі канадського будинку 

 

Чіткий поділ на зони в стилі хай-тек не виражений. Важливіше зробити ландшафт правильним геометрично, окреслюючи меблі, доріжки, клумби, рослини та ставки. Для цього використовується гравій, штучні і натуральні камені.

 

У стилі “високих технологій” акцент робиться на освітленні. Воно виконує і функціональну, і декоративну роль. Підходять лампи з теплим світлом.

 

кольори стилю хайтек в канадському будинку

 

Кольори стилю хай-тек неяскраві: білий, сірий, срібний, золотий, бежевий, будь-які світлі і бліді кольори. Пам'ятайте про це, обираючи колір і матеріал для фасада дому з СІП. Наприклад, погляньте на цей будинок, побудований компанією "Український дім" у стилі хай-тек.

 

Для стилю хай-тек підбирають рідкісні рослини неординарної і неправильної форми. На веранді чи ганку вони будуть виглядати особливо стильно у прямокутних ємкостях.

 

 

рідкісні рослини в стилі хайтек

 

Ландшафтний дизайн в стилі прованс для будинку з сіп панелей

 

Прованс — це не просто стиль, це стан душі. Почуття спокою, коли ласкаво світить сонце, теплий вітер розвиває волосся, квітнуть фруктові кущі, дерева і пряні трави розносять свій аромат по саду. Заради цього можна поїхати до Франції. Але можна перенести цей райський куточок на власну ділянку.

 

прованс в ландшафтному дизайні 

 

Стиль прованс у ландшафтному дизайні не обійдеться без фруктових дерев, троянд і пряних трав —лаванди, м’яти, базиліка, меліси, материнки, лимонника, розмарину, чебрецю, тим’яну, шавлії. Крім того, що вони прикрашають собою екстер’єр, вони приносять користь у господарстві.

 

У дизайні фасаду самого будинку та допоміжних будівель стилю прованс переважають пастельні та світлі відтінки кольорів - м'ятні, блакитні, бежеві.

 

Фасад sip дому у стилі прованс гарно було б доповнити просторою верандою (навіщо?), або терасою, також у світлих кольорах.

 

Погляньте на цей будинок з сіп панелей з нашого портфоліо, що, з певною долею умовності, можна віднести до стилю прованс.

 

затишок стилю прованс в ландшафтному дизайні 

 

Також для створення затишку використовують подушки, ажурні скатертини, старі керамічні горщики і глиняні глечики. Садові доріжки оформлюють дерев’яними дощечками, зрубами дерева або гравієм.

 

садові доріжки в ландшафтному дизайні

 

Меблі і предмети декору в ландшафтному дизайні

 

Японський стиль для sip будинків

 

Японський ландшафтний дизайн — це справжня філософія сходу. Вона пронизана змістом, духовністю і самобутністю.

 

японський ландшафтний дизайн

 

Японський сад, на відміну від китайського, може займати невелику площу — це зручно для маленьких ділянок, що актуально для України. У ньому немає центру, навколо якого розташовані елементи дизайну, тут панує асиметрія.

 

Такий самий принцип бажано застосувати і до проекту канадського будинку, хоча можна обмежитися і стилізацією. Погляньте на цей дом з сіп панелей в японському стилі, що побудував "Український дім" для сім'ї з Запоріжжя.

 

японський сад в ландшафтному дизайні 

 

Японський стиль передбачає наявність невеликої водойми, однак її можна створити і символічно — з каменів або піску. Вода і каміння складають основну композицію оздоблення, і це не випадково. Вода — це плинна, рухлива енергія інь, а каміння — інертний і стійкий чоловічий початок ян.

 

символіка японського стилю в ландшафтному дизайні 

 

Рослини підбирають виключно зелені, тут не місце для буяння фарб. Підходять вічнозелені дерева і кущі, особливо для холодного клімату. Це дозволяє зберігати гідний зовнішній вигляд саду взимку. Але можна також включити до композиції рододендрони чи хризантеми, що додадуть "японського настрою".

 

Такий стиль повинен створювати всі умови для медитації. Часто встановлюється статуя Будди або буддійська атрибутика.

 

місце для медитації в японському стилі ландшафтного дизайну 

 

Марокканський стиль для канадського будинку під ключ

 

Яскравість, поєднання кольорів, велика кількість тропічних рослин у марокканському стилі ландшафтного дизайну стане секретним місцем для відпочинку від спеки і метушні великого міста.

 

яскравість маракканского стилю в ландшафтному дизайні 

 

Для марокканського стилю характерні розкіш і достаток. Обов’язково повинні бути присутніми фонтани, басейни, квіткові клумби, і, звичайно ж, доріжки з дрібної візерунчастої мозаїки.

 

розкіш і достаток в ландшафтному дизайні 

 

У водоймах розміщують водяні лілії або інші рослини відповідно до кліматичних умов.

 

Перила, бордюри, огорожі та меблі в марокканському стилі виконуються з ажурною ковкою. Двері, якщо вони є, бажано обирати різьблені, візерункові і “важкі”.

 

У такому ландшафті гармонійно виглядають картини, а ось химерні і безглузді елементи декору краще усунути.

 

 

Мабуть, найхарактерніша риса марокканского стилю — це арка з гострим зводом. Вона не виконує функціональної ролі, але додає саду справжній східний мотив.

 

будинок з сіп панелей за канадською технологією в марокканському стилі 

 

"Український дім"  ще не будував дому з сіп панелей по канадський технології у марокканському стилі. Можливо, Ваш будинок стане першим! Зв'яжіться з нами чи розпочніть з вибору проекту!

 

 

Если заполнить эту простую форму, мы посчитаем для Вас примерную стоимость строительства Вашего дома и вышлем на email в течении дня.

 

Ваша, строительная компания "Украинский дом"

+38 (066) 321-22-11

Читати всі статті Читати найновіше

«Український Дім» - будувати легко

RUUA