Корисна інформація

Будівництво сучасного будинку з Сіп-панелей: що необхідно знати?

Введіть ваш Email:
 

Що таке протяг і як з ним боротися? Чи існує проблема протягів у канадських будинках з сіп панелей?

Що таке протяг? 

Протяг — це потік повітря, що виникає через різницю тиску всередині і зовні приміщення, через різницю температур, наявність щілин і відкритих прорізів, через які цей потік легко і швидко пересувається.

 

 

Протяги у сіп панельных домах

 

Чим сильніша різниця фізичних характеристик повітря у кімнаті та за її межами, тим сильніше буде протяг. Коли в будинку відкрито вікно або двері, і всередині хоча б трохи тепліше, ніж зовні, повітря буде йти всередину. А якщо відкритих прорізів кілька, почнеться стрімкий протяг, здатний скидати предмети на підлогу і провокувати гуркіт дверима.

 

Які фактори створюють протяг у будь-якому домі?

 

Несильний, але настирливий протяг може виникнути через неправильне розташування батареї. У разі, якщо батарея або інший обігрівальний прилад розташований не під вікном, то холодне повітря, що поступає з нього, рухається вздовж підлоги в бік джерела тепла — в народі це називається «тягне по ногах». У батареї він нагрівається, піднімається і, фактично, обігріває стелю, після чого вже охолоджений знову опускається на рівень людського зросту.

 

Що таке протяг і як з ним боротися

 

Якщо батарея знаходиться під вікном, нагріті нею маси повітря піднімаються, захоплюють собою холодний потік, що надходить з вікна, і направляються по кімнаті уздовж стін. Потім, теплі, вони плавно опускаються і утворюють замкнене коло. Так утворюється правильна циркуляція повітря і протяг в будинку з sip панелей буде практично невідчутний.

 

Які фактори створюють протяг у будь-якому домі?

 

Проблеми в будинку, що виникають із-за протягів

 

Тепловтрати і трата грошей на їх відшкодування.

 

На сайті компанії «Український Дім» є 4 статті, присвячених темі теплого будинку з сіп-панелей: «Який будинок тепліше?», «Як платити менше за опалення?», «Оптимальний опалення в канадському будинку» і «Як спроектувати систему опалення?». Протяги в канадському будинку істотно впливають на інтенсивність опалення.

 

циркуляція повітря і протяг в будинку з sip панелей

 

Гучний гуркіт дверима.

 

Крім того, що цей несподіваний гуркіт здатний налякати, протяг в будинку з сіп панелей може вибити скло у двері або вікні.

 

Гучний гуркіт дверима що виникае із-за протягів

 

Перекинуті і розбиті предмети.

 

Тендітні і часто дорогі серцю речі протяг перевертає легко і безсовісно. Папір і пакети він піднімає вгору і переносить на інші місця, посуд з їжею і рідиною перекидає на підлогу, а деякі предмети може розбити вщент.

 

Проблеми в будинку, що виникають із-за протягів

 

Застуда.

 

Сам протяг не провокує захворювання, але він створює згубний для здоров’я перепад температур, через який відбувається переохолодження і, як результат, ГРВІ. Протяг може «продути» спину, шию і так далі.

 

протяг створює згубний для здоров’я перепад температур

 

Пошкодження шпалер

 

Протяг здатний «продути» шпалери, що тільки наклеїли — вони почнуть пузиритися, або зовсім відійдуть від стін.

 

Пошкодження шпалер завдяки протягу

 

Страхітливі звуки

 

Дуже часто домовласники і їхні діти чують ночами зловісні звуки, і плутають їх з появою полтергейстів і потойбічних сил. Все набагато простіше — слабкий, але безперервний протяг створює гудіння, яке можна прийняти за чиїсь кроки або дитячий плач. Загадкове пересування речей — це також провина протягу, а не привидів.

 

 протяг створює гудіння та Страхітливі звуки

 

Як запроектувати і побудувати канадський будинок під ключ, щоб в ньому не «гуляли» протяги?

 

 

Не існує однозначних відповідей по плануванню дому з сіп панелей так, щоб у ньому не було протягів, але головне - щоб не було щілин. Потрібні герметичні вікна й двері, справні вентканали, особливо ті, що ведуть з кухні у стріху. Зворотній клапан у вентканалі запобігає зворотньому потоку повітря, і протяг може виникнути лише, якщо його змонтовано неправильно. Але якщо так вийшло, не треба полохатися - цілком можливо загерметизувати щілини, і протяг залишить ваш дім!

 

Найкраща порада - користуйтесь послугами тільки надійних забудовників! "Український дім" радий запропонувати свої послуги не тільки у проектуванні канадських будинків, але й у будівництві домівок з сіп панелей "під ключ".

 

Теплоізоляція та вентиляція — два добрих порадники будівельнику і домовласнику. Природна і примусова вентиляція, передбачена ще на перших етапах будівництва будинку за канадською технологією, стане запорукою відсутності протягів.

 

Як запроектувати і побудувати канадський будинок під ключ, щоб в ньому не «гуляли» протяги

 

Теплоізоляція, відсутність щілин, правильне розташування обігрівальних приладів захистять господарів від пронизливих повітряних потоків.

 

 

Простежте, щоб пластикові або алюмінієві вікна були встановлені професіоналами.

 

Теплоізоляція та вентиляція проти протягу

 

Приділіть належну увагу натяжним стелям, вентиляційним і димовим трубам і навіть розеткам! Будь-який отвір, особливо той, що розташований навпроти іншого отвору, може викликати протяг в будинку.

 

Будь-який отвір, особливо той, що розташований навпроти іншого отвору, може викликати протяг в будинку.

 

Як боротися з протягом, якщо будинок з sip панелей вже побудований?

 

  • Повісити щільні штори.
  • Тримати міжкімнатні двері закритими.
  • Встановити дверні притвори.
  • Проклеїти двері, вікна і щілини ущільнювачем або монтажною піною.
  • Встановити брізер — приточну вентиляцію з підігрівом, без необхідності відкривати вікна і двері.

 

щільні штори проти протягу у будинку з sip панелей

 

Як боротися з протягом, якщо будинок з sip панелей вже побудований

 

дверні притвори як метод проти протягу у канадському домi

 

не треба полохатися - цілком можливо загерметизувати щілини, і протяг залишить ваш дім!

 

Український Дім» ретельно дотримуєтся правил та норм під час збору SIP домокомплекту і дає гарантію на будинки!

 

Будинок з сіп-панелей від компанії «Український Дім» не має щілин і випадкових отворів, через які зможе проникнути протяг. Ми ретельно дотримуємося правил та норм під час збору SIP домокомплекту і даємо гарантію на наші будинки! Подивіться портфоліо наших готових домівок!

 

«Український дім» допоможе втілити в життя Вашу мрію про власний красивийтеплий, комфортний і енергоефективний канадський будинок у будь-якій точці України, з будь-якого проекту і на будь-якій ділянці.

 

Заповніть цю просту форму, а ми порахуємо для Вас приблизну вартість будівництва Вашого будинку і надішлемо на email протягом дня.

 

Ваша будівельна компанія «Український дім»,

 

(067) 614 23 98

(066) 072 74 30

 

Читати всі статті Читати найновіше

Підпишіться на нашу розсилку статей та пропозицій!

Будівельна компанія «Український Дім»

RUUA