Відео Питання-Відповідь

Відповіді на поширені запитання стосовно sip-панельного будівництва від експертів компанії «Український Дім»

Англійський стиль фасаду для будинку з сіп-панелей за канадською технологією. Відео готової домівки.: ответ на вопрос по сип-панельному строительству

Сьогодні ми поговоримо про декоративне фасадне оздоблення будинків з сіп-панелей. Нас часто запитують: "Яка може бути фасадна обробка у канадських будинків з сіп-панелей, з чого? Відповідь на це питання дуже коротка і проста:" Будь-яка! "

 

Ми покажемо один із завершених проектів компанії "Український дім" (цей будинок побудований в одному з передмість Києва) і розповімо про англійський стиль фасаду.

 

Цей фасад стилізований під старовинний англійський стиль "старої цегли". Будинок повністю побудований з сіп-панелей, але його облицювання виконано з клінкерної цегли вітчизняного виробництва.


Едуард Авзалов, директор будівельної компанії «Український дім»:

 

Вітаю! Це Youtube-канал компанії "Український дім". Ми сьогодні поговоримо про фасадній обробці будинків з сіп-панелей.

 

Часто запитують: "Яка може бути фасадна обробка біля будинків з сип-панелей?"

 

Відповідь на це питання дуже коротка і проста: "Будь-яка!".

 

Ми з вами знаходимося біля будинку, який стилізований під англійський стиль з фасадом з "старої цегли". Цей будинок повністю побудований з сіп-панелей. Покрівля зроблена з бітумної черепиці. Фасад обкладений клінкерною плиткою "Старе місто", і використовуються декоративні елементи в тому ж стилі - шпроси на вікнах, широкі обрамлення дверей, високі віконні прорізи. Як бачите, вийшло досить непогано ...

 

Плитка на фасаді повністю імітує цегляну кладку. Навіть таке враження, що ці цеглини взяли зі старого будинку, де була піч. Тут, бачите (показує) є такі чорні сліди, як від сажі.

 

Примітка: До речі, ця плитка українського виробництва!

 

Для того, щоб фасад довго зберігав свій вигляд, все це покрите гідрофобізуючим розчином, який повністю відштовхує вологу.

 

При фасадній обробці будинку, і при внутрішнім оздобленні будинку важливо розуміти, що краса оздоблювальних матеріалів і краса підсумкова фасаду будинку або інтер'єру будинку це не завжди одне і те ж! Важливо поєднання. Наприклад, ось ця клінкерна плитка, якою обкладено будинок, коли вона була просто в вигляді окремих плиток ... вона виглядала дуже блідо. А на будинку вона "заграла" зовсім по-іншому!

 

Тому важливо ДО того, як робиться фасадна обробка підготувати ескізний проект будинку, щоб заздалегідь можна було уявляти, якою буде Ваша оселя. Зараз ми покажемо слайд-візуалізацію цього будинку - те, як він виглядав в первісному ескізному проекті. І ви побачите, що початковий варіант, і підсумковий практично збігаються.

 

Більше відео дивіться на нашому каналі на Youtube або на сторінці нашого сайту "Питання-відповідь про сіп-панельному будівництві"!

 

 

 

Також Вам можуть цікаві такі матеріали, як:

 

 

 

Якщо у вас є бажання побудувати свій власний будинок за канадською технологією СІП, компанія "Український дім" підкаже:

 


Телефонуйте:

 

(067) 614 23 98
(066) 072 74 30

 

Пишіть:
ukr-dom@ukr-dom.com.ua

 

 

Читайте наші експертні статті про будівництво за канадською технологією з сіп панелей в Україні!

Смотреть все видео-ответы

«Український Дім» - будувати легко

RUUA