Корисна інформація

Будівництво сучасного будинку з Сіп-панелей: що необхідно знати?

Задати питання Читати всі статті
Введіть ваш Email:
 

15 причин побудувати свій будинок з сіп панелей за канадською технологією

Ми хочемо розповісти вам про переваги і причини побудувати свій будинок саме з СИП панелей за канадською технологією.
Саме канадська технологія має енергоефективність, просто збірки, економічність, безпеку ...

 

1. Швидкість збірки.

З того моменту, як проект канадського будинку розроблено (компанія "Український дім робить це безкоштовно") та затверджено, Ви можете зайнятися оформленням документів на будівництво, а допоки Ваш сіп домокомплект буде вироблятися. В залежності від завантаженості виробництва це може зайняти від двох тижнів до місяця. Потім до місця будівництва SIP привозять вже в готовому вигляді, залишається тільки зібрати будинок! Це суттєво економить час. У середньому, може пройти лише два місяці і на Вашій ділянці виросте дім!

 

2. Простота зведення.

Сумнозвісні історії про недобросовісних будівельників, які крадуть матеріал і будують “абияк” не потурбують тих, хто вирішив будувати канадський будинок. Матеріали вже готові, привезені з виробництва, і потрібні лише фахівці, які правильно скріплять їх між собою "під ключ".

 

простота збірки будинку з сіп панелей

 

3. Енергоефективність.

Сіп-панелі  - це той матеріал, що дозволить Вам побудувати теплий дім. Якщо домокомплект зібран правильно, то такий дім швидко гріється, та довше зберігає тепло. Це дозволяє економити на енергоносіяїх. Прочитайте нашу статтю про те, як спроектувати канадський будинок так, щоб платити за опалення меньше.

 

Ця перевага працює на повну, якщо Ви використовуєте сучасні економічні системи опалення з високим ККД - такі, як інверторні кондіціонери, електричні керамопанелі, а також систему вентиляції з рекуперацією тепла (дивитися відео). У середньому, фінансові вкладення в опалювальну систему канадського будинку під ключ окупаються вже через декілька років після заселення.

 

Енергоефективність будинку з сіп панелей

 

4. Безпека.

 

На відміну від дерева, SIP - не займистий, слоабогорючий матеріал. Більш того, він відноситься до, так званих, "самозгасаючих" матеріалів. Якщо у канадському будинку дотримані всі заходи безпеки - правильно встановлена ​​електропроводка і обігріваючі пристрої, Вам нема чого хвилюватися. Якщо Ви будуєте свій канадський дім "під ключ" з компанією "Український дім" - то можете бути впевнені, що все буде зроблено на 100% вірно!

Також, на відміну від розповсюдженої стереотипної точки зору, сіп-панелі не шкодять здоров’ю, адже о стання хімічна обробка панелей проводиться за кілька місяців до того, як вони потрапляють під прес і стають готовими “сендвічами”.

 

Безпека будинку з сіп панелей

 

5. Екологічність.

Екологічність будівництва за канадською технологією складається з декількох пунктів:

- ОСБ, з якої складається зовнішня частина сіп панелі, відповідає нормам, встановленим американською організацією SIPA (Structural Insulated Panel Association).Супротивники цього виду будівництва стверджують, що OSB містить формальдегід. Однак, будь-який масив будівельної деревини містить більше канцерогенів, ніж будь-яка sip панель!

- Пінополістирол, згідно з міжнародним регламентом REACH (по використанню хімічних речовин), є одним з найбільш екологічних утеплювачів!

- Сам процес будівництва з сіп-панелей - це екологічний процес. Оскільки будинок приїжджає практично готовим, і його треба тільки зібрати - ділянка залишається чистою, сміття - по мінімуму. Не засмічується навколишнє середовище. Цілими залишаються дерева. Саме тому цю технологію можна використовувати для будівництва у заповідних зонах. А також - у зимовий час, оскільки під час будівництва не використовується вода.  Погляньте, наприклад, на фотогалерею ходу будівництва будь-якого з наших будинків.

 

Екологічність будинку з сіп панелей

 

6. Міцність і стійкість.

SIP - це самонесучий матеріал. він легко витримує навантаження самої ваги будинку, ураганні вітри, сніг, що лягає на дах. Звичайно, якщо дім правильно спроектовано, з розрахунком усіх навантажень!

 

Сіп-панелі надзвичайно міцні та довговічні. 7000 бар — ось тиск, при якому sip панель розміром 2х4 м тріскається. Це означає, що більше 20-и вантажівок середнього розміру не зможуть зламати сіп панель, якщо будуть тиснути на неї своєю вагою.

Сейсмостійкість будинку з сіп панелей перевірена в Японії. Ви можете подивитися, як подібний будинок витримує штучний землетрус. Завдяки своїй відносній легкості, будинок лише хитається, але не руйнується — спрацьовує закон збереження імпульсу.

 

Міцність і стійкість будинку з сіп панелей

 

7. Економія простору.

Завдяки тому, що sip панелі тонше інших будівельних матеріалів, внутрішній простір будинку економиться на 30%. Тобто, пляма забудови залишається такою ж, як і в проекі будь-якого іншого будинку, але за рахунок тонких стін і перегородок (не більше 200 мм товщини), власник будинку отримує додаткове місце для кімнати, комори тощо. А це актуально, якщо Ваш бюджет на будівництво є обмеженим!

 

 

8. Економія коштів.

По-перше, економія відбувається за рахунок опалення, оскільки канадська технологія дуже тепла.

По-друге, завдяки мінімізації браку матеріалів, так як SIP виготовляють у заводських умовах.

По-третє, будівництво займає набагато менше часу. А час — це еквівалент грошей.

По-четверте, фундамент для сіп-будинку простіше і дешевше.

По-п’яте, міцність і довговічність матеріалів не вимагає “допрацювання” дому через рік, два, і т.д.

 

Економія коштів при будівництві будинку з сіп панелей

 

9. Простота опалення.

Завдяки тому, що будинок з сіп панелей довго зберігає тепло під час холодів і залишається прохолодним, коли на вулиці спека, його опалення займає менше проблем і фінансових витрат. Вклавши кошти в теплозахист, ви захищаєте себе від стрибків цін на газ в країні.

 

Простота опалення для будинку з сіп панелей

 

10. Простий фундамент.

Sip будинок дуже легкий, тому не здійснює великого навантаження на фундамент. Альтернативна та сучасна заміна старих, важких, дорогих і неекологічних варіантів фундаменту — це будинок за канадською технологією, побудований на пальовому фундаменті на геошурупах. Металеві оцинковані палі 2-3 метра в довжину закручуються у грунт, а зверху кладеться ростверк. Це швидко, просто і “чисто”.

 

будинок за канадською технологією на пальовій фундаменті

 

11. Будівництво у будь-який період року.

Одна з найбільш вагомих переваг канадських будинків. Якщо ви цінуєте свій час і не хочете чекати на “новий сезон”, це рішення — для вас. Мороз не стане перешкодою для будівництва фундаменту, а взимку матеріали та рабоча сила більш доступні, та коштують дешевше.

 

Будівництво у будь-який період року

 

12. Легкість конструкції.

Будинок за канадською технологією не потребує часу на "усадку". Фундамент для нього підійде пальовий, на геошурупах. Для слабких грунтів — це найкращий варіант. Також сип-панелі можна використовувати для надбудов.Важливо: легкі матеріали для будинку з сип-панелей буде простіше і дешевше доставити на ділянку.

 

Легкість конструкції для канадського будинку

 

13. Мінімізація браку матеріалів.

У зв’язку з тим, що більша частина будинку за канадською технологією — це заводські сіп-панелі, кожна з яких проходить ретельну перевірку в декілька етапів, порушення технологій зведено до мінімуму. На сіп панелях немає додаткових установок (наприклад, мембран для вітро- або пароізоляції), тому їх складніше зіпсувати (на відміну від каркасного будинку).

 

Мінімізація шлюбу матеріалів для будинку канадською технологією

 

14. Довговічність.

Каркасні будинки утеплюють ватою і, при неправильному монтажі або через зношування, вона намокає і гниє. У панелях ОСБ немає ні вати, ні повітря — в них не відбуваються процеси руйнування. Якщо фасад сіп будинку покрити зовнішнім оздобленням, він може стояти століттями.

 

Довговічність будинку з сіп панелей

 

15. Універсальність.

Будинки за канадською технологією можуть бути побудовані майже по будь-якому існуючому проекту. У вас вже є бачення, яким Ви б хотіли бачити свій будинок? Чудово! “Український Дім”допоможе реалізувати Вашу мрію! Почніть з вибору проекта та з замовлення розрахунку вартості sip будинка.

 

Універсальність канадського будинку

 

 

"Український дім" допоможе втілити в життя Вашу мрію в своєму красивому, теплом, комфортному і енергоефективних Канадському будинку в будь-якій точці України, з будь-якого проекту і на будь-якій ділянці.

Якщо заповнити цю просту форму, ми порахуємо для Вас приблизну вартість будівництва Вашого будинку і надішлемо на email протягом дня.

Ваша, будівельна компанія "Український дім"
(067) 614 23 98
(066) 072 74 30

 

Читати всі статті Читати найновіше

«Український Дім» - будувати легко

RUUA