Корисна інформація

Будівництво сучасного будинку з Сіп-панелей: що необхідно знати?

Задати питання Читати всі статті
Введіть ваш Email:
 

50 фактів, про які ви повинні дізнатись, перш ніж побудуєте власний будинок. Поради від «Українського Дому» Частина 1: факти 1-25

Той, хто хоче побудувати власний будинок часто припускається помилок. Поспішає, довіряє роботу непрофесіоналам, не вдається у деталі. Вкладаючи в будинок останні ресурси, багато сімей згодом страждають роками: гроші закінчилися, ремонтувати не виходить, а жити в будинку неможливо. Шкодують, що вплуталися в «авантюру» і відмовляють знайомих від будівництва будинку з нуля. Будівельна компанія «Український Дім» хоче вберегти вас від подібних ситуацій і запевнити, що свій будинок з сіп-панелей — це найкмітливіше рішення на сьогоднішній день.

Ми створили блог для того, щоб інформувати новачків і професіоналів в питаннях будівництва будинків з sip панелей. Ми пишемо про передові технології зведення канадських будинків, про фундамент, вибір ділянки і орієнтацію будинку, про створення правильного проекту з нуля, надаємо чесні фінансові розрахунки, ділимося оригінальними проектами, демонструємо як оформити сад, інтер’єр будинку за канадською технологією, розповідаємо, як його опалювати і як зробити його не просто придатним для житла, а й найулюбленішим і дорогим місцем на всій земній кулі. «Український Дім» порадував своїми роботами вже не одну родину.

 

Поради від «Українського Дому»

 

Існує «чек-лист», список питань, з яким стикається кожен, хто хоче розібратися в основах зведення будинку. Ми зібрали основні та відповіли на них у статтях. Клікайте на посилання і переходьте до детального огляду цікавої для вас теми.

Всього лише кілька годин піде на вивчення інформації щодо будинків з сіп-панелей, але так ви убезпечите себе від помилок. Якщо часу на читання зараз немає, клікайте на кнопку «Немає часу читати?» вгорі кожної статті, і ми відправимо вам текст на пошту, прочитаєте на дозвіллі.

 

1

 

Ви знали, що кімнати будинку потрібно розташовувати в залежності від сторін світу, щоб кожна з них отримувала необхідну кількість світла? Правильна орієнтація будинку дозволить зекономити на опаленні, створить комфорт і подарує відчуття, що ви «у своїй тарілці».

 

2

 

Комбіноване електричне опалення є найоптимальнішим для будинку з сіп панелей. Поєднуючи опалення приміщення інверторним кондиціонером і встановивши разом із ним керамічні електропанелі, ви суттєво економите бюджет.

 

Комбіноване електричне опалення є найоптимальнішим для будинку з сіп панелей

 

3

 

Існують прості способи мінімізації рахунків за опалення. Коротко про те, як платити менше, перебуваючи в теплому і великому будинку. 

 

4

 

Три дієвих способи економії теплопостачання: зменшення обсягу площі, що обігрівається, установка ефективної системи опалення та правильне утеплення. Резервні джерела електроживлення.

 

5

 

Швидкість збірки, енергоефективність, безпека, екологічність, міцність, економія, простота опалення, простота споруди фундаменту, легкість конструкції — тільки деякі з переваг sip будинків перед іншими. Їх набагато більше.

 

Резервні джерела електроживлення.

 

6

 

Швидкість зведення канадського будинку займає від кількох тижнів до 2 місяців. Це в рази швидше, ніж будівництво будь-якого іншого будинку.

 

7

 

Стійкість і міцність будинку з сіп панелей була перевірена не тільки професіоналами з різних країн як експеримент, а й людьми, які вже живуть у таких будинках.

 

8

 

Дерев’яний паркет, шпоноване покриття, ламінат, лінолеум, ковролін, керамічна підлога, тепла підлога, вінілова підлога та інші — як обрати відповідне покриття?

 

Дерев’яний паркет

 

9

 

На ділянках з нахилом зводити будинок можна і треба. Будинок у пагорба відкриває великий простір для дизайнерської фантазії, до того ж, його простіше обігріти. Про фактори, які необхідно врахувати при будівництві будинку за канадською технологією на нерівній ділянці, читайте в цій статті.

 

10

 

Існує більше 10 форм покрівель дахів. В Україні найпопулярнішими є три види: чотирисхилий, двосхилий і плаский. Чому «Український Дім» вважає мансардний дах одним з найбільш раціональних?

 

фактори, які необхідно врахувати при будівництві будинку за канадською технологією

 

11

 

Одна з переваг будинку з sip панелей — простота його фундаменту. Геошурупи або гвинтові сваї — це багатофункціональний, міцний і прогресивний вид фундаменту. Також ми розповімо про особливості шведської плити і стрічкового фундаменту.

 

фундамент. Геошурупи або гвинтові сваї

 

12

 

Розрахуйте вартість будівництва свого будинку з сіп-панелей з деталізацією витрат. Онлайн-калькулятор «Українського Дому».

 

13

 

Існує міф, що будинки зводять тільки багатії. Однак, в битві квартири проти приватного будинку перемагає... будинок! Дізнайтеся, чому в будинку жити зручніше, вигідніше і радісніше.

 

14

 

Зовнішній вигляд будинку, його фасад — важлива частина проекту. Вона буде радувати гостей та господарів, а також зробить будинок з сіп панелей більш функціональним. Скандинавський, англійський, американський, російський, європейський, середземноморський, мінімалістичний або фасад в стилі «модерн»?

 

Розрахувати вартість будівництва свого будинку з сіп-панелей

 

чому в будинку жити зручніше, вигідніше

 

Зовнішній вигляд будинку, його фасад

 

15

 

Технологія сіп-будівництва — одна з найбільш швидкісних в світі. Іноді теоретичних даних не вистачає, щоб уявити собі, як зводиться канадський будинок. Подивіться відеоанімацію.

 

16

 

Перш ніж зводити будинок, потрібно переконатися, що вас цілком влаштовують матеріали, з яких він буде виготовлений. Sip панелі відповідають найвищим вимогам житлового будівництва і вважаються одними з найбільш екологічних, теплих і безпечних матеріалів у світі. Про те, як влаштована сіп панель, читайте в цій статті.

 

Sip панелі відповідають найвищим вимогам житлового будівництва

 

17

 

Побудувати новий будинок за канадською технологією дешевше, ніж купити стару квартиру. Необхідно витратити деякий час на підрахунки, розбиваючи по дорозі радянські стереотипи, закладені в нас з дитинства. Але в підсумку результат покаже, що будівництво будинку в рази вигідніше.

 

18

 

Як з’явилася і зросла тенденція будувати будинки з сіп-панелей? Чи коректно вважати таке житло революційним рішенням для сімей будь-якого рівня достатку? Чи є аналоги і конкуренти?

 

19

 

Цегляні, дерев’яні та інші види будинків вимагають ретельного підбору пори для початку будівництва з точністю до днів. Погодні умови та тривалість процесу диктують свої умови, під які доведеться підлаштуватися як будівельникам, так і господарям. Тим часом, будинок з sip панелей можна починати будувати в будь-яку пору року. Подивіться, наприклад, на цей будинок за канадською технологією зимове будівництво.

 

  будинок за канадською технологією зимове будівництво

 

20

 

Жива статистика показує, що справлятися з опаленням житла в Україні з кожним роком стає все складніше. Ціни на оплату опалення зростають. Як зробити внесок в майбутнє і не залежати від комунальних служб?

 

21

 

Як багато видів фасадних оздоблень ви знаєте? Вініловий сайдинг, декоративна штукатурка, оздоблення «під дерево», імітація цегли і каменю — всього лише основні з них.

 

 види фасадних оздоблень

 

Як зробити внесок в майбутнє і не залежати від комунальних служб?

 

22

 

Декор інтер’єру і інтер’єр — різні речі. Внутрішній простір дому треба створити таким чином, щоб воно не набридло. І, при бажанні, його завжди можна було б модернізувати, а то і зовсім переробити. Ключові моменти інтер’єру «Український Дім» радить планувати на етапі проекту.

 

Декор інтер’єру і інтер’єр — різні речі.

 

23

 

Побудувати дім дорожче, ніж купити квартиру. Будинок утримувати дорожче, ніж квартиру. Стежити за ділянкою дорого і складно. Будинок відбирає свободу і час. Ці та інші міфи про життя в будинку в порівнянні з квартирою.

 

24

 

Все частіше сучасні родини відмовляються від городів і парників на ділянці на користь активного і пасивного відпочинку. Складно вигадати місце краще, ніж затишна, комфортна і функціональна веранда. Як зробити недорогу і «правильну» веранду?

 

 Як професійна будівельна компанія дозволить заощадити і гроші, і час.

 

25

 

Навіть ті, хто вирішив будувати дім власними силами, після перших же підрахунків розуміють, що це непросто. Поради друзів, анонімних копірайтерів і випадкових фахівців у магазинах діаметрально розходяться і збивають з пантелику. Як професійна будівельна компанія дозволить заощадити і гроші, і час.

 

Продовження статті читайте у "50 фактів, про які ви повинні дізнатись, перш ніж побудуєте власний будинок. Поради від «Українського Дому» Частина 2: факти 26-50

 

 

Ми познайомили вас з питаннями, які необхідно вивчити перш ніж починати проектування будинку і його будівництво. Навіть якщо ви не збираєтеся користуватися послугами «Українського Дому», ми раді поділитися достовірною інформацією, яку збирали протягом років, і перетворили її в особистий досвід.

 

«Український дім» допоможе втілити в життя Вашу мрію про власний красивий, теплий, комфортний і енергоефективний канадський будинок у будь-якій точці України, з будь-якого проекту і на будь-якій ділянці.

 

Заповніть цю просту форму, а ми порахуємо для Вас приблизну вартість будівництва Вашого будинку і надішлемо на email протягом дня.

 

Ваша будівельна компанія «Український дім»,

 

(067) 614 23 98

(066) 072 74 30

Читати всі статті Читати найновіше

«Український Дім» - будувати легко

RUUA