Корисна інформація

Будівництво сучасного будинку з Сіп-панелей: що необхідно знати?

Введіть ваш Email:
 
Види даху: вибираємо найкращу форму покрівлі для свого канадського дому з сіп панелей!
форма кровли

Добридень! Ми такі раді, що Ви знову заглянули до нашого дружнього вогнища на блог  про зведення будинків під ключ із сіп-панелей!


Ми багато пишемо про технологію sip, за якою наша компанія "Український дім" будує красиві, міцні і теплі канадські будинки по всій Україні, але також ми добре розуміємо, що цієї інформації недостатньо.

24 Листопад 2016Читати далі
Як правильно розташувати свій канадський дім із сіп панелей на ділянці зі стрімким схилом? чи: Історія про сучасний Будинок на пагорбі.
дом на участке с уклоном

Розглянемо ситуацію. У Вас є ділянка, на якій Ви хочете побудувати свій будинок за канадською технологією із сіп панелей. Але ця територія має не просто неправильну форму, а стрімкий схил (від 8 і до 90 градусів). Чесно кажучи - це і не ділянка зовсім, а пагорб :-), або гора. Або ж площа пересічена глибоким яром.

24 Листопад 2016Читати далі
Як правильно зорієнтувати по сторонах світу сіп панельний будинок?

Коли власник ділянки приступає до зведення Будинку своєї мрії за канадською технологією із сіп панелей, яку рекомендуємо ми, чи з будь-якого іншого матеріалу майже завжди виникає питання: як же ж правильно розташувати на ділянці свій майбутній дім та  інші будівлі?

14 Лютий 2014Читати далі
Покриття на підлогу у канадському будинку з sip: матеріали, технології, поради
полы в доме из сип панелей

Итак, вы приняли решение построить дом из сип-панелей по канадской технологии в Украине. Вы выбрали прекрасный проект, надежный и прочный фундамент, продумали все до мелочей в планировке своего дома. И в этот момент задумались о напольном покрытии. Каким оно должно быть? Как выбрать правильно? Во всех помещениях дома сделать одинаковый пол? Есть ли какие-то особенности в связи с тем, что дом “канадский”, и построен из sip-панелей? Украинский дом” решил исследовать современный рынок и разобраться, какие полы и технологии лучше использовать для дома из SIP (Structural Insulated Panel). Итак, делимся опытом!

 

01 Вересень 2017Читати далі
Дизайн дому: ідеї для натхнення - 7 самих надзвичайних будинків у світі
необычные дома мира

Побудувати будинок не так вже і складно - насправді складно зробити його затишним, цікавим та комфортним для усіх мешканців цього простору. Ми можемо нескінченно вивчати журнали, серфіти у Pinterest, намагаючись обрати найліпший варіант дизайну свого житла. Але як зупинитись на чомусь конкретному? "Український дім" пропонує А) Виписати на аркуш паперу побажання усіх, хто є в родині; Б) Подивитись на найкращі світові зразки дизайну, що ми вже відібрали для Вас (задля стимуляції творчого натхнення ми обрали НАЙнадзвичайніші варіанти дизайну у різних стилях). Насолоджуйтесь нашою добіркою  7 надзвичайних будинків світу!

13 Вересень 2017Читати далі

Будівельна компанія «Український Дім»

RUUA