Корисна інформація

Будівництво сучасного будинку з Сіп-панелей: що необхідно знати?

Введіть ваш Email:
 

Інтер'єр в своєму новому канадському будинку: поради від «Українського дому» для «чайників»

Цією статтею ми відкриваємо нашу нову рубрику, присвячену допомозі в найкращому облаштуванні Вашого новенького, красивого, теплого та енергоефективного будинку!  Залишайтеся з «Українським домом» і після того, як Ви побудували свій канадський будинок із сіп панелей!

Вітаємо усіх!

На сайті ми багато пишемо про технологію зведення будинків із сіп панелей (канадські будинки), про технічні нюанси будівництва.

 

Про те, як краще вибрати фундамент, і як визначити якість такого будівельного матеріалу як сіп панель. А також, в цілому, про сучасне будівництво свого житла.

 

Зазвичай ми підіймаємо такі питання як «проектування власного дому», «навіщо Вам потрібна будівельна компанія», «як уникнути помилок при спорудженні свого дому», «який будинок більш теплий», «який фасад краще вибрати» і так далі.

 

Тобто, у своїх експертних статтях та відео-блозі ми намагаємося давати саме ту інформацію, яка дозволить Вам: по-перше -  швидко і безпомилково вибрати компанію, що допоможе побудувати власний канадський будинок; по-друге - дозволить все правильно спланувати, спроектувати і проконтролювати.


Але нещодавно ми зрозуміли, що дуже рідко пишемо про інтер'єр свого дому, про його внутрішнє вбрання (статтю «Правильний інтер'єр і правильний декор свого sip будинку» не беремо до уваги і відео «Кращий розмір і планування канадського будинку з сІп панелей для сім'ї з 3-х чоловік. Комфортний і бюджетний варіант» також)


Звичайно, інтер'єр, а іноді і внутрішнє облицювання своїх канадських будинків замовники, найчастіше, роблять самі. Ми тільки будуємо сам дім із сіп панелей, а далі настає час хазяїв будинку влаштувати все за своїм смаком. 

Але ніхто ж не заважає допомогти Вам в цьому!


Давайте розпочнемо з азів!

 

 

Етапи облаштування інтер'єру свого дому: 6 порад від компанії «Український дім».


1) Вибір стилю.


Для початку виберіть стиль, в якому буде виконаний внутрішній інтер'єр! Звертайте увагу на те, щоб він гармонійно поєднувався з фасадом і загальним стилем самого будинку.

 

 

 

Якщо Ваш будинок виконаний в англійському стилі, і зовні облицьований декоративною цеглою теракотових відтінків, то робити всередині ремонт в стилі хайтек, мабуть, не варто. Краще підійдуть важкі, м'які тканини, абажури з матерії. Стіни краще пофарбувати, задекорувати тією ж цеглою, або обклеїти шпалерами з класичним малюнком.

 


2) Правильне поєднання матеріалів. 


Якщо Ви любите «поєднувати непоєднуване», то краще зверніться до професійного дизайнера, який допоможе зробити це гармонійно. У іншому ж випадку краще зупинитися на матеріалах одного типу.

Наприклад, грубе дерево не надто добре виглядатиме з гламурним шовком, візьміть льон і грубе мереживо теплих відтінків а-ля « хендмейд». А кам'яні елементи з малахіту губляться поруч зі склом та алюмінієм (краще вибрати патиновану бронзу).

 

 


3) Звертайте увагу на форму і пропорції того, що Ви поєднуєте між собою.


Запам'ятайте, усередині приміщення, як і зовні, простір розділений на вертикалі і горизонталі.

Придивіться уважніше до фотографій тих інтер'єрів, які Вам сподобалися, - зазвичай у рамках однієї кімнати різні елементи розташовуються не хаотично, а по лініях. Приклади нижче на фото.

 

 

Те ж стосується і пропорцій. Намагайтеся уникати декількох великих елементів в кімнаті. Головний елемент ніби задає тон усьому іншому, у тому числі в кольорі. Так, в невеликій спальні, де ліжко - найбільший, домінуючий елемент, краще не ставити велику грубу шафу; правильніше буде облаштувати вбудовані, малопомітні місця зберігання.

 

Більш дрібні предмети можуть доповнювати одне-одного, «звучати » і «перегукуватись» між собою.


4) Фактура.


На перший погляд, це не здається важливим. Але тільки до тих пір, поки не згадати, що інтер'єр - це не просто красива картинка, на яку Ви будете тільки дивитись. Також,  це  ще й житловий простір, в якому Ви будете знаходитись досить багато часу. Простір, якого будете торкатись поглядом та присутністю.

 


Фактура - це і покриття підлоги (вибирайте його не лише з міркувань практичності та кольору, але і того, наскільки буде приємно чи не приємно ходити по ньому босоніж Вам та Вашій дитині). Синтетичні штори не мають бути «скляними» на дотик . Ви відсуватимете їх кожен ранок - нехай день розпочнеться з приємних відчуттів!


5) Колір.


Працювати з кольором - це майже королівське уміння! Недаремно, коли ми говоримо про гарно одягнену людину, крім усього іншого, маємо на увазі уміле поєднання різних кольорів у зовнішньому вигляді.

 


  


На щастя, для тих, хто не має такого навику від народження, або ж для тих, хто не упевнений у своїх здібностях, та хоче зробити бездоганний інтер'єр, зараз існує маса сайтів, де пропонуються вже готові палітри. Залишається тільки вибрати,яка сподобається!

 

 

І пам'ятаєте, колір в інтер'єрі - це не лише подушечки, шторки і шпалери, - це і колір профілю вікна і його рами, також колір металевих деталей на кухні, полиці та розетки. Більше приділяйте уваги дрібницям і Ваш інтер'єр заграє!

 


6) Екологічність.


Звичайно, кожна сім'я вирішує самостійно, наскільки екологічним хоче зробити свій інтер'єр. Для когось «еко» - ця повна відсутність синтетичних матеріалів у будинку, чи горщики з настурцією і пряними травами на вікнах. А для когось, сам факт початку нового життя в новому будинку за містом, - це вже саме по собі супер екологічно!

 


Ми, компанія «Український дім», поздоровляємо Вас з новим способом життя - насолоджуйтеся ним, і облаштовуйте свій інтер'єр саме таким, що створить настрій і допоможе бути Вам щасливими щодня!

Читати всі статті Читати найновіше

Підпишіться на нашу розсилку статей та пропозицій!

Будівельна компанія «Український Дім»

RUUA